Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, a méhlepényem...

34 hetes vagyok, a méhlepényem már 32 hét óta 2 fokban érett, hetente kétszer nst-re kell járjak, a papírra azt írták veszélyeztetett terhesség k. m. n?

Figyelt kérdés
A családtagok veszekednek ,hogy ne főzzek ,meg ne csináljak semmit ,pihenjek ,de ezt nem tehetem meg,mert muszály enni ,meg koszba sem lehetünk.Szerintetek is ilyen komolyan kell venni ezt ?vagy nyugodtan végezhetek házimunkát!
2015. ápr. 8. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Az orvos mondott bármit is, hogy kíméld magad?


A "Veszélyeztetett terhesség kmn (külön megnevezés nélkül)" minden második papírra rá van írva, mert az állambácsi is többet tejel a kórháznak, mint sima, problémamentes esetben. Ez semmit nem jelent. Ahogy a lepény érettsége sem. Ha bármi bajod lenne, az orvosod figyelmeztetett volna rá.

2015. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!