Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség és...

Veszélyeztetett terhesség és szex?

Figyelt kérdés

Vérezgetés miatt veszélyeztetett lettem. 10 hetes vagyok, kaptam gyógyszert, a vérzés teljesen elmúlt pár nap alatt.

Aktust továbbra is kerüljük, de más módon ki lehet elégülnöm, vagy maga az orgazmus is veszélyes?

Mi a tapasztalatotok?



2015. jan. 1. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szex a veszélyes,hanem pont az orgazmus,és az élvezet,mert méhösszehúzodásokat okoz,és ez az,ami veszélyes!szóval,nem,nem semmilyen módon nem "elégülhetsz ki"!de igazából te tudod
2015. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet azért vérezgettél mert a méhlepény fedi a méhszájadat. és ha így van akkor még az orgazmust is kerülni kell. amíg nem mondja az orvos hogy szabad addig probáljátok kibirni.
2015. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod kérdezd meg, ő ismeri a helyzeted, ő tudja ezt megmondani. Mi csak találgatni tudnánk. Amíg vele nem beszéltél, addig kerüld az orgazmust is. Nem ér pár másodperc gyönyör annyit, hogy elvetélj.
2015. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!