Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttem a 8. hetet....

Ma töltöttem a 8. hetet. Tanácstalan vagyok, mert már mindenki mást mond, azzal kapcsolatban, hogy akkor most végülis melyik fejlödési szakasz érvényes a babámra. Tehát a 8. hetit olvassam vagy a 9-et?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy fogalmazol: Én pl 10 hetes vagyok, múlt vasárnap töltöttem. De a 11-edik hétben vagyok, ahogy más is írta, és ez az "edik" sokat számít! VAgyis mikor betöltöttem a 10 hetet, akkor már végbe kellett menjenek azok a fejlődési dolgok, amiket a 10. hétre írnak. Azaz mindig azt nézd, amelyik hétben vagy, vagyis én a 11-edik hetet nézem, mert épp az történik odabenn, egészen vasárnapig, amikor is betöltöm és 11 hetes leszek, és átlépek a 12-edig hétbe. Remélem érthető.
2010. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ma töltöttem a nyolcat és mindíg az aktuális hetet szoktam nézni.

Igaz Én mindíg 1-2 héttel előbbre is olvasok,mert érdekel.

Puszi nektek!:)))

2010. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudod mit, nézd meg ezt az oldalt itt mindig kiigazodsz:

[link]

2010. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!