Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy amióta terhes...

Normális, hogy amióta terhes vagyok rémálmaim vannak?

Figyelt kérdés
ervezett baba volt mégis állandóan rémálmaimvannak.Vagy a párom hagy el, vagy az anyukám van halálos veszélyben és kell megmentenem vagy menekülök vagy verem valakinek a gyerekét.Ez mitől lehet?14 hetes vagyok
2007. okt. 31. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem normális, vagy legalábbis nem baj. így dolgozza fel az agyad az új helyzetet, az esetleges szorongásokat vagy aggodalmakat. nekem is szoktak lenni egészen horrorisztikus álamim, főleg a babával kapcsolatban. nem jelentik azt, hogy valami baj lesz, nyugodj meg.
2007. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondjak almaink tukrozik a valos felelmeinket.Lehet,hogy igy van es tudat alatt rettegsz valamitol,amit meg magadnak sem mersz bevallani.Fogalmam sincs.En is gyakran remalmodom,hasonokat mint te,pedig teljesen normalis eletet elek.Asszem.:)23 hetes kismama
2007. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sűrűn álmodom azt, hogy veszekszünk a párommal végül vagy Ő v. én hagyom el őt.

Biztos, hogy titkon ettől rettegek-és azért álmodom ezt.

Szerintem ahogy az előttem szóló is írta-ez lehet a háttérben, talán Te is félsz egy egyedülléttől az újtól...

2007. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!