Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaszi babavárás valakinél?

Tavaszi babavárás valakinél?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek!

Van itt valaki aki májusra van kiírva? :)


2010. febr. 17. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
pünkösd hétfő a dátumom,de én érzem,hogy 21én megindul :-) ő a 2.babánk,úgy néz ki ő is fiúcska lesz.de én most másodjára sokkal aggódósabb lettem :-) és nagyobb darab is.remélem hamarosan tavaszodik,mert lassan nem férek bele a téli kabátomba :-)))
2010. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
május 18.-ára várom,és eddig úgy néz ki h kislány.első baba lesz.már nagyon várom a találkozást.:)))én jól vagyok,leszámítva h nagyon elkezdtem vizesedni,és iszonyuan fájnak a lábaim,de gondolom ezt a 15 kilós hízásnak is köszönhetem.boldog babavárást mindenkinek.
2010. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én teljesen jól vagyok bár a pontos időpont még nincs megadva! De 25 környéke! Érdről vagyok, de a Bajcsy kórházba megyek majd! :)
2010. febr. 18. 19:13
 14/14 A kérdező kommentje:

Nekünk is az első babánk lesz! Kislány! :)

Nekem is nagyon aktív! Nincs is ennél jobb érzés! De már nagyon szeretném látni! :D A csípőfájdalommal hogy vagytok? Nekem 9cm + ban a medencém!:)

Valaki nem jár a Bajcsy Zsilinszkybe?

2010. febr. 18. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!