Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott a babavárás...

Ki mennyit hízott a babavárás ideje alatt? Milyen gyorsan lehet leadni és mire figyeljek, hogy ne legyek kövér a terhesség alatt sem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
82-vel kezdtem ,107 voltam szülőszobán:(((3 hónapos volt a lányom ,amikor 76 voltam.Szoptattam,meghát ugye az éjszakázás!
2011. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 52,5kg-al kezdtem,a terhesség végére lettem 64kg.császár után megmértem magam és akkor már 55kg voltam,Rá 3 hónappal(szoptattam és NEM fogyókúráztam)már visszanyertem az 52kg-os súlyomat.Egy félév múlva már 49kg voltam,azóta is annyi vagyok.

Amúgy ez a súly dolog hogy mire kell figyelni nem tudom mennyire valós.Engem nem érdekelt mit eszek)volt hogy egy nap 2 tábla csokit is ,megettem,mégse híztam olyan sokat.

lehet ez adottság is.(de én nem tudom)

2011. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel 65kg voltam 74vel mentem szülni, a másodikkal 10hónap után lettem terhes akkor egy kiadós hízás után 62kg voltam. Rólam szó szerint leszopizta a súlyt a kicsi, most 74kg vagyok, szülés valahol most esedékes...

Sok vizet magamban tartok, így a végére, az első napot a kórházban a fiammal pisiléssel töltöttem.

2011. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
56-rol indultam es 70 voltam szulesnel...szules utan 5 nappal mar le is ment 10...a tobbi 4 kilonak nyoma sem volt mire 6 hos volt a babam...nem ment magatol...dieta (egeszseges etelek es nem drasztikus koplalas) es mozgas...a tevhitek ellenere sport mellett is volt elegendo tejem (8 honapos volt a fiam mire vegre valahara elfogadott egy kanal etelt addig nem volt hajlando csak szopizni tehat volt tejem boven, es vegul 21 honapos koraig szopizott) Az alapigazsag az hogy kb annyi + kiloval fogsz maradni szules utan amennyit hiztal a terhesseg elso 3-4 hoanpjaban (azt magadert hizod es nem a kicsiert)...Hogy ne legyel duci kismama mozogjal rendszeresen es ne nassolj ket etkezes kozt...
2011. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. 18 kilót (63-ról 81-re), pont ma 11 éve szültem

2. 12 kilót (67-ről 79-re)

ennek majdnem 2 éve, most 67 kiló körül vagyok


de le szeretnék menni 60-ra

2011. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. 65-tel kezdtem,76-tal mentem szülni.2 héttel a szülés után már újra 65 voltam.

2. szintén 65-tel kezdtem,79-cel mentem szülni.Szülés után rajtam maradt 5 kiló,de azóta folyamatosan fogyok,most 64 vagyok,úgy,hogy életemben nem ettem ilyen sokat,mint most.Gondolom azért fogyok,még így is,mert napi 2 liter tejem van,anyatejleadó is vagyok.

2011. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elso babavan 65 kg-mal estem teherbe (ami ugyan nem tunik kevesnek, de en kozel 180 cm vagyok, tehat ezzel a sullyal voltam vekony). 90 kg-mal mentem szulni, rengeteget hiztam, sokat is ettem, nem figyeltem oda, sportolni nem tudtam, mert a 12. heten volt egy reszleges placentalevalasom, szoval meg a hirtelen mozdulatokat is kerulnom kellett utana.


Szulessel lement 12 kg, de nem indult be a tejem, heteken at ettem a sok tuti tejtermelo szenhidratgazdag kajat, igy hiztam 4 kilot, tehat 82 kg voltam szules utan 4 hettel.

Akkor feladtam, dietazni es mozogni kezdtem, 3 honappal kesobb 66 kg voltam, ra egy honapra 63 kg.


Masodik babaval 63 kg-mal estem teherbe es 76 kg-mal mentem szulni. Annyit tettem, hogy vacsorara csak gumolcsot ettem es nem ettem sok finomitott szenhidratot.

7 kg ment le a szulessel, a fiam 3 honapos koraban voltam 65 kg, 8 honapos koraban mar csak 58. Ugy nezek ki, mint egy sovany macska sajnos, mert a 2 gyerek es az ejszakazas mindent lehajt rolam.

2011. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat babavárás előtt állok, nem féltem az alakom csak nem szeretnék drasztikusan elhízni tesóm nem figyelt oda 30 kgt!! szedett föl 4 éve küzd a leadásával... kb mostanra sikerült is neki.
2011. jan. 11. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!