Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közületek olyan aki...

Van közületek olyan aki áprilisban vége felé fog szülni a fehérvári kórházban dr Mohos Attilánál? Mi a véleményetek róla és a kórházról.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Április közepén,végén fogok szülni ha minden jól megy. Csak én a Fehérvári úton.Azt hittem hirtelen arra gondolsz.. Mert az szép,profi. S tegnap voltam épp ilyen elméleti órán...
2010. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augusztusban szültem,igaz nem a Mohos Attilánál.Én kedves,odafigyelő,pontos embernek ismertem meg.Szerintem nagyon aranyos.A kórház...hát a csecsemősök nem igazán díjazzák ha berakod hozzájuk,a szülésznők nagyon aranyosak...a kaja szar:)

2010. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem szültem a Mohosnál,de Móron ő rendel az SZTK-ban.Megállapította hogy elhalt terhességem van,mert véreztem nagyon.Azt mondta nem kell méhtisztítás,kitisztulok anélkül is mert csak 4 hetes volt az embrió.Még jó hogy nem kapart ki,mert most vagyok 9 hónapos a szerinte elhalt magzattal.

ezek után én nem mentem hozzá,de remélem neked nagyobb szerencséd lesz vele,sokan nagyon dícsérik,de ő is ember és tévedhet

2010. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit megkésve olvastam a kérdésedet...Én 1995 januárban szültem nála első fiacskámat. Semmi panaszom nem lehet rá, igaz se nekem, se a babának nem volt semmi baja. Ez elég régen volt, gondolom az eltelt idő alatt csak tapasztaltabbá válhatott. Ezt azért írom, mert most megint kismama vagyok, sajnos elköltöztünk Veszprémbe és egy fiatal orvosom volt eddig....katasztrófa. Váltani fogok, mert lehet, hogy én a három gyerekemmel többet tudok a terhességről, mint ő....(Ez persze csak vicc volt)
2010. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!