Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a teendők ez ügyben?...

Mik a teendők ez ügyben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok a barátom pedig 19.

Tegnap derült ki hogy terhes vagyok.

Sajnos mindkét szülőm elvesztettem és 5 éve élek nevelőszülőknél. Csak akkor jöhetne szóba az abortusz ha már biztos hogy nem tarthatjuk meg. Nekem két, baratomnak utolsó éve van hátra a suliból.

Az ő szülei maximalisan tamogatnak.

Azt szeretném megtudni hogy hogyan tudnánk megtartani és milyen intézkedéseket kell megtennünk ez ügyben?

A válaszokat előre is köszönöm.


2015. márc. 15. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólsz a dologról a nevelőszüleidnek is, reméljük örülnek ők is. Ha mégsem, még mindig ott van a másik oldal, a párod és a családja, akik támogatnak. Ezek után bejársz iskolába, amíg tudsz, aztán viszont kérvényezd, hogy magántanuló lehess, indok van hozzá. Járj el rendszeresen terhesgondozásra, orvoshoz, a párod meg kezdjen el dolgozni minél hamarabb, vagy ha a szülei "állnák" mindezt anyagilag, akkor becsüljétek őket és a későbbiekben ha kell, segítsétek is őket. Szép babavárást.:)
2015. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akarjatok a babat,akkor tartsatok meg.Hiaba nem vagy meg nagykoru akkor sem kenyszerithetnek ilyesmire(abortusz,ha nem akarod) es mivel az apuka nagykoru es az o szulei tamogatnak igy meg vegkepp megoldhato,ha igazan szeretnetek!
2015. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben :) köszönöm
2015. márc. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!