Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik hogy vagytok...

30 hetes kismamik hogy vagytok? Van kedvetek beszélgetni? Babátok neme mi lesz? Neve?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom lesz, Laura. Ez a 2. terhességem, már van egy két éves kisfiam. Egész jól vagyok most, majd az utolsó hónap biztos nehéz lesz. Április végére vagyok kiírva. És Te hogy vagy?
2015. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk első baba kisfiú és Gergő a neve. Elég hamar elfáradok nehéz pl felkelni az ágyból főleg éjszaka mert feszül mindenem.

Te h vagy? Mi lesz? Neve? H érzed magad?

2015. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! nekünk kislányunk lesz Natasa lesz a neve második baba van már egy lassan 4 éves kisfiúnk ő Noel :) Én most elég fáradékony vagyok,nehezebben viselem fáj sokat a pocakom sokat mozgolódik eléggé fáj mikor kinyomja a kislábát de hát lassan már a vége felé járunk :) Alig várom már hogy meglegyen :) én május 19re vagyok kiírva ti hol fogtok szülni?
2015. márc. 6. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Én békéscsabán. Te? Neked sokat mozog a pici? 2.vagyok
2015. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Orosházán eddig úgy néz ki,nem sok jót hallani sajnos egyik kórházról sem nekem nem lesz fogadott dokim...igen nagyon sokat mocorog a picike :)
2015. márc. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!