Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet elkezdeni szedni...

Mikor lehet elkezdeni szedni a caulophyllum 5ch és a cimicifuga 15ch homeopátiás bogyókat szedni? És mennyit? 37 hetes km

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én úgy szedtem, hogy:


37. hét: minden nap 2-szer cimici

38. hét: minden nap 3-szer caulo

39. hét: minden nap 4-szer cimici

40. hét: minden nap 5-ször caulo


Tágulási adataim belső méhszájra vonatkoztatva:


38. hét: 1 ujjnyi

39. hét: 2 ujjnyi

40. héten már nem vizsgált, nehogy meginduljon az miatt a szülés (valsz 3 ujjnyi)

A betöltött 40. héten, a kiírt napon hajnali 2:30-kor indult meg a vajúdás, és 4 órás otthoni vajúdással 4 ujjnyi belső méhszájjal mentem be, és ezeket a fájásokat még nagyon jól lehetett kontrolállni, sőt még az 5 ujjnyinál lévő kontrakciókat is be tudtam fogadni, csak a legvége volt a kimerítő (1,5 óra), amíg helyesen beállt a buksija a szülőútba, mert először arccal akart megszületni. Azóta is nagy arc a fiam! :D


A szülésznőm szerint ez egy jóó kis koktél volt!


De halkan megjegyezném, az egyik ismerősömnek is ajánlottam és bár nem tudom be tartotta e végülis, de ő nem tágult tőle, pedig 10 nappal túlhordta. A fájásokat már 2 ujjnyinál nem tudta befogadni és EDA-t kért, de 8 óra EDA-val sem tágult, és neki is rosszul ékelődött be a kisfia, az EDA miatt nem ugrálhatott, hogy kibillentsék a kisfejét, így végül császározták.


Bízom benne, neked használni fog, és átélheted a természetes szülés csodáját! :)

2010. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia én 37-es terhessen cimicifuga 5db reggelente.38. héttől plus caulop. esténként 5db. Én mind a kettőből az 5 ch szedtem.39 hetessen az első babámat 3 óra allatt szültem meg és amennyire lehetett,annyira könnyen.
2010. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!