Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A caulophyllum 5ch homeopatiás...

A caulophyllum 5ch homeopatiás golyókat, ki mikor kezdte/kezdi el szedni?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol azt olvasom, hogy 36.héttől napi 1X5, de a gyógyszertárban azt mondták, hogy 38.héttől 2X5. De ha korábban szülök, mondjuk a 38.héten és csak akkor kezdem el, akkor is hatni fog?

Előre is köszi a válaszokat: 35 hetes kismama


2008. nov. 18. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Megirnád hogy ez mire jo, ugyan még csak 18 hetes vagyok,de erdekelnek a homeos bogyok.Köszi
2008. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 37-dik héttől szedem a Caulophyllum 12ch, és a Cimicifuga 9ch-t. Felváltva szedem egyik nap, napi 3x5 bogyó

Cimicifuga, a másik nap pedig napi 3x5 caulophyllum, nekem igy mondta a szülésznőm.

2008. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a betöltött 36. hét után kezdtem napi 1*5. Én úgy gondolom, hogy hatni fog akkor is ha korábban jön a babád.Én még csak jót hallottam róla.

De ha jönnek a fájások akkor úgyis felváltva kell szedni a cimicifugával. Legalábbis nekem ezt ajánlották.

Az egyik ismerősőm csak akkor kezdte el szedni amikor jöttek a fájások( 34.hétben) és pár óra alatt a kezében tarthatta a babáját!

Könnyű szülést kívánok!

38 hetes kismama

2008. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdezőnek: ezek a homeopátiás szerek elősegitik a méhszáj tágulását, és lerövöditik a vajúdás szakaszát, én ennyit tudok róluk.
2008. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Caulophyllum 5ch:Méhnyak izomzatának puhítására, előkészíti a könnyebb vajúdást!Kitolási szakaszban erősíti a leálló, gyengülő fájást.

Cimicifuga: Szintén méhnyakizom tágító. Fájáserősítő.

2008. nov. 18. 13:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Akkor ha 36.héttől elkezdem a napi 1X5 Caulophyllum 5ch-t, és a szülőszobán, vagy a vajúdóban a Cimicifuga 9ch-t félóránkén felválltva a Caulophyllummal akkor az jó, ugye?
2008. nov. 18. 13:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak elkeseríteni de én 34 héttől szedtem a cimicifugát, caulo-t, ittam a málnalevél teát sőt még a homeos szülésindító koktélt is bevágtam de igy is tulhordtam 1 héttel és a nem tágulás miatt majdnem császár lett, 10 óra vajudás után:-)

Nagyon szorítok hogy nálad beváljon a dolog:-)

Sok sikert!!

(csak azért irtam mert nem mindenkinek jön be a homeos bogyó)

2008. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én szülésznőm a 35. héttől ajánlotta, és bevált!
2008. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia én 35 hetes vagyok és el kezdtem szedni.caullophyllum 9ch 1*5 és arnica 9ch 1*5..és iszom a málna levél teát.majd meglátom mi lesz ebbőlŰ:Dén hiszek benne
2008. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A caullophyllum 5Ch-t általában a 35-36. héttől ajánlják napi öt golyócskát, majd a vajúdás alatt fél óránként öt golyócskát, ha csak ezt fogod használni. Ha kombinálod vajúdáskor valami mással, akkor felváltva kell beszedegetni őket.
2008. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!