Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Caulophyllum C30 homeopátiás...

Caulophyllum C30 homeopátiás bogyóval kapcsolatban szeretnék felvilágosítást? !

Figyelt kérdés
Minden oldalon mást találok róla. Hogyan hat, ha hat egyáltalában, a fő kérdésem pedig, hogy mennyit kell - lehet bevenni belőle???
2009. febr. 3. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznő 3x5 bogyót írt fel a cinicifugával felválltva. Egyik nap az egyiket, másik nap a másikat kell szedni. Elősegíti a tágulást, szülés közben is szedhető, gyorsító hatása miatt.
2009. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A 38. hétben vagyok, nem tudom hogy érdemes-e még elkezdenem?
2009. febr. 3. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én a 36. héttől kezdve szedem és iszom a málnalevél teát. Igaz, hogy hosszú távon fejtik ki a hatásúkat, de elkezdheted még, hiszen két heted van még. Itt olvastam, hogy valaki a szülés közeledtével megemelte a málnalevél adagját és gyorsan megszült. Hátha nálad is beválik!
2009. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!