Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jobban fogékonyak...

Szerintetek jobban fogékonyak vagyunk a terhességre szülés után?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül a szülés után, a szoptatási időszakban? Vagy ha már szültél egyszer és utána könnyebben jön-e a második baba? Nekem az első babám elsőre összejött, a második 6 hónap próbálkozás után.
2010. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főként a szülés utáni egy-másfél évben.
2010. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen közvetlenül szülés utánra gondoltam.

Ennek mi lehet a magyarázata szerintetek?

És köszi a válaszokat!!

2010. febr. 11. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ki hogy!!!
2010. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolnám...

Az tuti, hogy akinek nem sikerült sokáig a baba, és terhes lesz, utána hamar teherbe esik természetes úton, minden segítség nélkül is.

De hogy szülés után fogékonyak lennénk, én nem hiszem, persze teherbe lehet esni pár héttel utána is...

2010. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon valtozo.

Sok anyukanak egyaltalan nincs peteerese es mensije a szoptatas alatt. A baratnom lanya masfel eves, meg szoptat, igaz, hogy nem gozerovel, napi 2-3 alkalommal es nincs is mar sok teje. Megsem tert vissza meg a mensije, hiaba probalkoznak nem esik teherbe, tehat valoszinuleg peteerese sincs. Az elso babajuk nagyon konnyen megfogant.

sokan szoptatas alatt is hipp-hopp akaratlanul is teherbe esnek.

En mondjuk nem szoptattam, mert nem volt tej, de a fiam ot honapos volt, amikor ugy dontottunk, hogy bevallaljuk a masodik babat. Az elso babank tobb honap probalkozas utan fogant, a masodik meg mar az elso honapban, tehat eleg konnyen ment.

2010. febr. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!