Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után mennyi idő kell a...

Szülés után mennyi idő kell a méhnek, hogy felkészüljön a következő terhességre? Mennyit várjunk az újabb teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
2008. febr. 9. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezt ne itt, hanem az orvosodtól kérdezd. Ez mindenkinél más lehet, ott bent helyre kell állnia mindennek, minden visszahúzódik, begyógyul. Ahhoz idő kell, mindenkinál válozó lehet, hogy mennyi idő.
2008. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem két-három hónapot várjatok. Én ugyan még nem vagyok anyuka, de egy kisbaba eléggé "lefárasztja" a szüleit az első hónapokban.
2008. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szervezeted eldönti. 6 hetet amúgy is szokás várni a szülés után. Van ismerősöm, akinek 13 hónap van a két fia között. Számold ki, olyan 3-4 hónappal szülés után esett teherbe :)
2008. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez mindenkinel kulombozo.Nekem pl.azt mondta a dokim,hogy

fel evet varjunk,de nem valoszinu,hogy elobb teherbe esnek.Hat az tortent,hogy 3 honapra ra ujra babas lettem.A dokim ketelkedett az utolso pillanatig,de amikor meglatta az ultrahangon,akkor mar elhitte,de nagyon csodalkozott.Szoval,minden megtortenhet!Ja,es En mar 35 eves vagyok.

Sok sikert!

Egy 14 hetes kismami!

2008. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!