Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után 6 hónappal felkész...

Szülés után 6 hónappal felkészült lehet-e a szervezetem egy újabb terhességre?

Figyelt kérdés
Előző terhességem problémamentes volt és a szülésem is egy álom, olyan vicces és könnyű volt. A babám csodálatos, most lehet, hogy lesz kistesója, talán az 5. héten vagyok, ha jól számoltam. 15 hónap lesz a különbség közöttük, kicsit tartok ettől, de ha így is lesz, vállalom, erősnek érzem magam, csak kérdés, hogy a testem mennyire regenerálódott? Köszönöm
2008. nov. 10. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A tested valószínű hogy a nagyja regenerálódást már átvészelte, de ez azért nem ilyen egyszerű. A lelkednek kell iszonyúan erősnek lenni, mert egy test mindent elvisel, de a lélek nagyon nehezen, és neked nagyon nehéz lesz két picikével. Nem is akarok belebonyolódni, két gyerekem van tudom milyen kettővel, bár nálunk több a korlülöbség de én ahhoz viszonyítok hogy milyen egy 15 hónapos baba és mellé milyen is egy újszülött.


Sok kitartást kívánok neked és boldog várandósságot, és boldog babázást.

2008. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok az újabb babához.

Igazából 1 évet javasolnak problémamentes esetben is 2 terhesség közt,de sokan szültek már így,és semmi baj nem volt.Majd a 2 kicsivel lesz nehéz az elején,de legalább egyszerre felnőnek.

2008. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fél év után már készen állsz egy babóra, úgyhogy gratulálok. :)

Egy barátnőmet császározták, neki a 6 hetes vizsgálatkor már azt mondta a dokija, hogy elviekben már jöhetne is a baba, de a vágás miatt inkább várjánaka 1 évet.

Boldog babavárást!

2008. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam 22honap a korkülönbség de nem bántam meg együtt fel nötek a gyerekekk,most viszont félek kicsit mert a 9,7év lesz a korkülönbség,de ez lány lesz a 2fiu után ez a jo!26heteske,
2008. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szülés után a testednek elvileg újabb 9 hónapra van szüksége, hogy teljesen visszaálljon az eredeti állapotába. Ennek ellenére ha 6 hónap után ismét babát vársz nem lehet baj, ugyanúgy problémamentesen ki tudod hordani mint az előzőt! :)
2008. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!