Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám felkészíteni a...

Hogyan tudnám felkészíteni a szervezetem a terhességre? Elment a babám.

Figyelt kérdés
Közel 8 hetes voltam, második terhesség, a kisfiam 1 éves. 11 hónapos koráig, szinte a teherbeesésemig szoptattam. Még csak 3 ciklusom volt szülés óta, nagyon lefogytam. A szoptatás és fogyás közrejátszhatott? Annyira üres és szomorú vagyok.
2010. okt. 7. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom tudom hogy érzel én is három hónapja vesztettem el a kistesót.

hazajövetel után méregtelenitettem és elkezdtem elevitet szedni / a szervezet feltöltése volt a cél nem a baba előkészitése /


legöbbször szervi ok áll a háttérben élettel összeegyeztethetetlen gond.

2010. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az kedves szavakat!
2010. okt. 7. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

ha gondolod leirom bövebben hogy mit és hogyan.


méregtelenités:

semmi cukor semmi édesség semmi chips és semmi mükaja.

reggelire eddig is müzli volt joghurttal ez nem okozott törést.

vettem bio müzlit is.


ebéd és vacsi főtt étel volt főzelékjellemzően v. sült hús és saláta rengeteg napi kb. egy kg gyümölcs... meg sok folyadékot ittam napi két litert v. többet szintén csak vizet és menteset.

emellett vas és elevit napi egy szem mindegyikből


nincs káros szenvedélyem nem iszom alkoholt max egy pohár búzasört de akkor azt se és nem dohányzom.

2010. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálok hasonlóan étkezni, szerencsére nekem sincs káros szenvedélyem. Még annyit kérdeznék, hogy neked volt e műtét, vagy teljesen kiürültél, csak azért kíváncsiskodom, hogy mégis mennyit várjak a köv. próbáig. Én kiürültem, mégis volt egy kis beavatkozás a biztonság kedvéért egy parányi szövet miatt.
2010. okt. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!