Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi szülés után mikor áll...

Hüvelyi szülés után mikor áll készen a női test egy újabb terhességre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 hónapot szoktak mondani az orvosok,nekem császár után 6 hónapot mondtak.
2010. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nekem miért mondtak 2 évet a császár után?
2010. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A két év az rengeteg! Én is 6 hónapról tudok...
2010. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem védőnő 1,5 évet mondott, hogy addigra regenerálódik a szervezet. Egyébként anyósom a szülés után 6. héten terhes lett a férjemmel így a tesók között kereken 10,5 hónap van... és túlélte...érted...
2010. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy minimum 6 hónapot várnék, de inkább egy évet. Elég nagy munka a szervezetnek, én pótolnám a vitaminokat, hagynám, hogy kicsit helyreálljanak a dolgok. Nálunk az orvos minimum 6 hónapot mond.
2010. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem a nődoki azt mondta, hogy a 6 hót azért érdemes kivárni.

szerintem attól is függ, hogy a 6 hetes kontrollra mennyire vagy visszarendeződve.

2010. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem 1 év tuti kell hogy regenerálódjon a szervezet

én 8 hónapja szültem de még mindíg érzem hogy nem épültem fel teljesen a szülésből..bá nekem nagyon nehéz volt

bár hüvelyi úton történt

a lényeg hogy 1 év kell az fix

2010. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1EV MINIMUM,mert vissza kell allnia a hormonok normalis mukodese,belsoszervek,meh teljes visszaallasa,uj anyatej kepzodese,egesz test regeneralodasa stb stb....
2010. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elvileg annyi idő kell a regenerálódásra,ameddig a terhesség tartott.Tehát átlag 9 hónap kell,hogy minden visszakerüljön a "helyére".

Bár van olyan ismerősöm,aki egy évben kétszer szült,és minden rendben volt nála,de azért nagyon sajnáltam a szervezetét!

2010. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Koraszülés,vérátömlesztés,és egy elveszitett baba után mondtak 6 hónapot.Az én esetem komplikált volt és én is életveszélyben voltam a császárkor,mégis 6 hót mondtak.2 évet tuti nem kell várni.
2010. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!