Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok onkielegitest...

Szoktatok onkielegitest vegezni, mert a parotok felti a babat? Mivel, hogyan, csinaljatok? Mi nem "karos"?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
3%
Istenem,én ennyi kiéhezett perverz nöt az életben nem láttam egy helyen...nem hogy ilyen kismamákat...basszus mi se sexeltünk sokáig,de eszembe sem jutott a zuhany alatt viz sugarat lövellni a hüvelyembe..ti nagyon el lehettek már keseredve...az utolso talán még értelmeset irt,öt legalább a párja elégiti ki..nem a zuhanyrózsa..:D:D
2010. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 9.09-es kiéhezett perverz??hol élsz Te??amiröl ezek a kismamák irnak az teljesen természetes.Mitől perverz??ugyanmár...sajnállak amiért ilyen szemellenzővel jársz..nem tudom milyen lehet a nemi életetek..vagy milyen volt terhesség elött nem akarlak megbántani csak gondolkodj mielőtt ilyen butaságokat irkálsz.
2010. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
sziasztok! nekünk rendben van a sexuáis éltünk,bár mi tagadás ritkult.de azért a heti 2 megvan igy is. mellette naponta végzek önkielégitést, van h 3-4x is egy nap:)kézzel,csiklóizgatással.de ez a terhességem előtt is igy volt.párom tudja,s nincs ebben semmi a világ legtermészetesebb dolga. ő is szokott ha ráön és én nem vagyok otthon éppen. de együtt is jol el tudunk lenni...:)
2010. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
09:09-nek: hol élsz te, hogy a hüvelyeden keresztül akarsz önkielégíteni? Egyik kismama se olyan hülye, hogy bármit feldugna a hüvelyébe terhesen, pláne nem nagynyomású vizet! CSIKLÓIZGATÁSRÓL beszélünk!
2010. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
Az én férjem külföldön dolgozik, 3 havonta jön haza, nekem középidőben hiányzott nagyon a szex, a 16-30 hétig, igaz, hogy önkielégítést nem végeztem, de éjszaka folyton arra ébredtem, hogy orgazmusom volt. Én megmondtam a férjemnek, hogy folyton ez van nálam éjszaka. De sajnos már elmúlt. 34 hetes vagyok. A barátnőm viszont vibrátort használt, neki az vált be.
2010. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!