Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok onkielegitest...

Szoktatok onkielegitest vegezni, mert a parotok felti a babat? Mivel, hogyan, csinaljatok? Mi nem "karos"?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
szoktam, maskepp nem birnam ki ,nagyon felti a babat es inkabb nem eroltettem mert mikor eggyutt voltunk annyira gorcsosvolt h nem volt jo a sex.vibrivel szoktam de csak csikloizgatasra es imadom.nekem hianyzik a sex.32 hetes kismama
2010. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Terhesen majd megőrültem a szex-ért, így igen végeztem önkielégítést. Volt hogy naponta 3x.is, kézzel, gésagolyóval.
2010. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon hianyzik, de tenyleg abszolut nem tudja elvezni, ugy aggodik, ugyhogy nem is probalkozom mar egy ideje, en is 32 hetes vagyok. Sajna nekem nincs vibratorom, nem tudom hogy mivel probalkozzak. Szerintetek ha tusoloval vizsugarral csinalom az art? Vagyis ha egy kicsit is nytva van a mehszaly?
2010. febr. 10. 22:33
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

szerintemnem art ,probald ki ami neked joa babanak is joo...

konnyu szulest kivanok mindenkinek

2010. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Amíg a hüvelyedbe semmit nem dugsz fel (vibrátor), addig minden rendben. Én is szoktam, kézzel vagy vízsugárral.


31h km

2010. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:) Akkor maradok en is a vizsugarnal, az a legjobb!
2010. febr. 10. 22:51
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
En mindig csak kezzel vagyis ullyazassal elegitettem ki magam,mert mindig beindultam de feltunk szexelni.
2010. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
De tudja a ferjetek hogy mit csinaltok? Az enyem nem tudta es nem is fogja.
2010. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Az enyém tudja. Mert én eléggé kiakadtam hogy nem akar szexelni. Sőt haragszom ezért rá, mert emiatt érzem azt, hogy kezdünk eltávolodni. Már szinte semmit nem csinálunk együtt. És ez a szexből indult... :(
2010. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Én is szoktam ha nagyon ki vagyok.Mi sem szexelünk már mert hamarosan szülni fogok de mi megoldjuk.Ő szokott kielégíteni kézzel én meg ahogy tudom.Fontos azért hogy legyen partner benne a férfi szerintem beszéljétek meg.
2010. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!