Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bhcg-ém 16 lU/ml,14. napon,...

Bhcg-ém 16 lU/ml,14. napon, megmarad a baba?

Figyelt kérdés
lombik utáni 14. napon nézték(tegnap)...szerintem ez nagyon kevés,van köztetek akinek ilyen kis eredménynél sikerült?
2010. febr. 10. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez bizony kevés :(
2010. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban alacsony az érték. Ha a leszívás utáni 14. napra gondolsz, akkor 50-140 körülinek kellene lenni az értéknek, ha transzfer utáni 14 nap, akkor pedig még többnek. Ha kaptál a ciklus második felében hcg szurit támogatásnak, akkor esetleg azt is kimutathatta még a teszt.
2010. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
leszivás utáni 14. napon nézték,nem kaptam semmi szurit csak ultrogestant,amitől elvileg nem kéne megjönnie,de én ma elkeztem nagyon minimálisan barnázni....félek...holnap megyek megint ultrahangra,teljes(en összevagyok törve...a barnázás az mindig rossz jel úgye?(de nem vér)
2010. febr. 11. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!