Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy vérezgetés...

Előfordulhat, hogy vérezgetés esetén is megmarad a baba?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok 6 hetes, néha barnás folyásom van, de tegnap egy kicsit piros volt. Utrogestant szedek.
2011. júl. 24. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt kb a 9.hétig.volt hogy a vér is elöntött, úgy szaladtunk az ügyeletre.be is akartak fektetni, bár én nem feküdtem be, mert a munka miatt nem tehettem, de ágynyugalmat rendeltek el, amit részben tartottam is, plusz duphastont, és vitaminokat szedtem, így elmúlt.a baba rendben van, jól van, szépen fejlődik.most 26 hetesek vagyunk.ne aggódj, menj dokihoz ahogy úgy látod szükségét, ő majd megmondja mire van szükséged,és mire van a babának.pihenj sokat.
2011. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 hetesen én is véreztem, 3 napig voltam kórházban és most 24 hetes a pocaklakó.
2011. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pecsételő vérzésem az elejétől, el is lettem tiltva a munkától, ágynyugalom, semmi erőltető, egyszer nagyon véreztem, be kellett feküdnöm a kórházba egy hétre.

Duphastont szedtem az elejétől, már nem kell.

Jövő héten leszek félidős terhes.

2011. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nektek meg tudták mondani, hogy mitől véreztetek? Nekem már volt sajnos missed ab-om, és arra gondoltam, hogy a méhem erei érzékenyebbek lehetnek.
2011. júl. 24. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lepény rajta volt/van a méhszájon és attól lehetett, most már csak kicsit lóg rá, reménykedem, hogy "odébbmegy".
2011. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a megeröltetés miatt volt valószínű nehezet emeltem mikor nem tudtam még a kicsiről.
2011. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!