Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed Ab. után össze-vissza...

Missed Ab. után össze-vissza vérezgetés. Mikor jöhet így a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hónapja volt egy missed. ab-om 9 hetesen, üres petezsák miatt.

Lelkileg nehezen viselem, még mindig nem dolgoztam fel.

Nagyon vártuk Őt. (már van egy egészséges Fiam)

Azóta össze-vissza vérezgetek. Ciklusaim 15-20 naposak :o

A vérzés erős :( (nagyon)

Doki mindent rendben talált.


Volt valai így? Ilyen ciklus mellett próbálkozzunk a Babával, vagy várjak amíg beáll? Régen 28 napos volt.


2011. febr. 4. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fél évet vártam MAB után, csak akkor próbálkoztunk élesben és egyből összejött.
2011. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy másik dokihoz is, vagy kérj hormonprofil vizsgálatot. Nekem rövidnek tűnik ez a ciklus, de nem vagyok orvos. Némileg hasonló cipőben járok, missed ab után vagyok, a mi babánknak szépen dobogott a szíve, csak a 10 héten megállt...:( Aműtét után 37 napra jött meg, azután meg 36 napra, előtte 30 napos ciklusaim voltak. Remélem, nálad is és nálam is fog ez változni idővel. Mindenesetre én kértem egy hormontesztet (bár fizetnem kellett érte), ahol úgy tűnik minden oké. Ezen kívül a megnézte uh-n hogy van e peteérés. Ha aggaszt az állapotod akkor ne hagyd magad, vagy menj vissza a dokihoz, vagy egy másikat keress fel.
2011. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 6 hónap várakozást javasolt a dokim mab után. A ciklusom vagy 1 év alatt rendeződött csak. Volt, hogy 28 napra jött meg, volt, hogy 45 napra... Nekem mindig nagyon gyönge volt a vérzésem amúgy.

Ráadásul a prolakitnem magas volt (pont a gyenge vérzés miatt csináltuk a hormonvizsgálatot), így nekünk így sokára jött össze a baba, de megérte várni rá :)))


De amint rendeződött a prolaktinszintem, viszonylag hamar össze is jött a baba.


Fel a fejjel!

2011. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!