Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismamák hogy vagytok...

14 hetes kismamák hogy vagytok? Ilyenkor nagyobb már az esély hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés
Pár napja rossz érzésem van.Csütörtökön megyek orvoshoz.Amúgy semmi vérzés,görcs meg ilyenek.14 hetes km
2009. máj. 18. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kritikus szakaszon már túl vagy!!:)
2009. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál!
2009. máj. 18. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ne idegesítsd magad (és engem se), biztosan rendben lesz minden!!!!! én szerdán megyek uh-ra, már alig várom. Most már biztosan jól megkapaszkodtak a babáink, ha gond lesz, akkor az genetikai rendellenesség v életképtelenség miatt lehet, az ellen meg úgysem tehetünk semmit! Érzel már kis pukkanást, motozást?

13 hetes

2009. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
MÉg nem érzek ilyeneket.Esetleg te?
2009. máj. 18. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem már gyanús, kis pukkanáshoz hasonló érzés a szeméremcsont felett... szerintem ez már Ő lesz:) de nekem második baba, azt mondják hamarabb megérzi anyuka...
2009. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És a lepény vagy mi nemtudom pontosan mikor veszi át a szerepét?Mert 11 hetsen kerültem a dokimhoz egy kis bevérzéssel és azt mondta hogy még 4-5 hét a veszélyesebb idő.
2009. máj. 18. 14:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt nemértem amúgy.OK én is hallottam hogy nem elsőbabás anyukák hamarabb érzik,de miért?
2009. máj. 18. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt bevérzésem (hematómám), annak kell néhány hét h felszívódjon azért mondhatta a dokid a 4-5 hetet. Kb a 12-14 hét körül kezd dolgozni a méhlepény, csökken a hányinger és az émelygés.

Szerintem a gyermekes anyukák már könnyebben beazonosítják az apróbb mocorgást is, azért "érezzük hamarabb".

Minden rendben lesz, pihenj sokat, nyugi!

2009. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De nekem nem látott vérömleny szerűséget sem meg más eltérést sem.Nemtudja megmondani mitől lehetett.

Értem akkor hogy mért mondják a nem elsőbabás anyukákra hogy....

Köszönöm hogy írtál!Boldog babavárást!Tényleg és a nyakiredő eredményed milyen lett?Enyém:1.2mm

2009. máj. 18. 14:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen, pont a császár-heg vonalában feküdt a kicsi, leárnyékolta a tarkóját, nem tudta normálisan lemérni, ezért megyek szerdán még egyszer. Remélem nem ad fals eredményt a mérés, hiszen már a 13. hét végén leszek... A te eredményed tökéletes!
2009. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!