Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét körül járó kismamák,...

30. hét körül járó kismamák, jól bírjátok?

Figyelt kérdés

Én a 33. héten vagyok, április elején szülök majd, de valahogy nehezebben viselem, mint a lányomnál.

Pedig alapvetően egy tündérke a nagyobb és nyugis kislány, ha kell, pihenhetek mellette és sokat is alszik.

Segítségem is van, illetve lenne, mert anyum is közel lakik és a Férjem is hadra fogható, de vagyok olyan hülye, hogy mindent magam szeretek csinálni! :)


Nekem fájnak a csontjaim és nehéz éjjel a forgolódás, hajolás, öltözés, stb.

Sajnos jó sokat, már 16 kilót híztam, (bár senki nem látja rajtam, azt mondják, teljesen jól nézek ki)

Igaz, teherbeesés előtt lefogytam 22 kilót, így belefért és majd újra leadom, ha egyszer megcsináltam. :)


Ti miket éreztek? Mit gondoltok a szülésről?

Én nagyon bízom benne, hogy a második, mint sokan mondják még könnyebb, mint az első, habár az sem volt túl hosszú. :)

Írjatok, ha van kedvetek! :)



#szülés #30. hét #hogy bírjátok a terhességet
2015. febr. 5. 12:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi is jól vagyunk Köszönjük. A szülés nem volt egy egyszerű történet, de Kristóf azóta is nagyon jól van, aktív ,vidám kisfiú, mászni próbálgat, csücsül :) és imádnivalóan mosolygós *.*
2015. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!