Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha 27 hetesen még nem...

Baj ha 27 hetesen még nem éreztem csuklani a babámat?

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok. Elvileg a 24.héttől kezdenek el csuklani a babák. Én még egyszer sem èreztem.

Az első babám nagyon sokat csuklott de azt már nem tudom hogy hányadik héten éreztem előszőr.


2015. jan. 30. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Bár nem emlékszek hogy mikor éreztem először, hogy csuklik, de szerintem nincs semmi baj.
2015. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első babámat 30 hetesen, másodikat 28 hetesen kezdtem érezni csuklani.

Szerintem nem kell izgulnod. A nagykönyvben csak az átlag van leírva.

2015. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én végig nem éreztem, hogy csuklana. Rugdalt szorgosan, dehogy csuklott volna... ne idegeskedj és nem kell mindenen rágódni.
2015. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En most sem erzem, hogy csuklana. Pedig szorgalmasan rugdos.

Szoval szerintem nem baj.

32hkm

2015. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te elkezdesz aggódni, ha két hónapig nem csuklasz?
2015. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fiam a 36. héten született, sosem éreztem csuklani, a lányomat napjában többször is, mindkettő egészséges, szóval sztem nem baj.
2015. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 28 hetesen éreztem először . Majd a 32 . héttől kb 2 naponta csuklott rengeteget volt hogy fél órán keresztül . Iszonyat vicces volt :D nyugi van meg időd . Elvileg a 28 . héttől van az higy sok magzatvizet nyel es attól csuklik.
2015. jan. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,hogy ez az-e,de néha belülről enyhe áramütésszerűt érzek. Ha ez az akkor ezek szerint csuklik nekem is :D Holnap leszek a 24. hétben. De egyébként szerintem nem baj,ha nem érzed. Minden terhesség más és más, még ugyanannál az embernél is. Lehet,hogy a 2. babádnál éppen nem érzed.
2015. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ma éreztem. Elég sokszor. :)

Köszi. :)

2015. jan. 31. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:

En mar 16hetesen ereztem, hogy mozog a baba, de a mai napig meg nem tudnam mondani, hogy most epp csuklik-e vagy csak rugdos,esetleg siman nyujtogatja a vegtagjait. Biztos velem van a baj, mert nem latok bele a mehembe...

31hkm

2015. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!