Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6-7 hetes kismamák, hogy...

5-6-7 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én 10 napja hányok, emelygek! Egyébként miben rendben.

2015. jan. 23. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Émelygés, has és derékfájás, mellfájás, gyomorégés és barnázás amitől rettegek :/ 5 hét
2015. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

7+1hetes vagyok rettenetesen fáj a melleim,a hányingerem megszünt de nagyon fáradékony vagyok ennyi az egész!

Amúgy jól vagyok! :-)

Ja és ikreket várok!

2015. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mikor tudtad meg, hogy ikrek? 5 hetes vagyok én is! Gravidat szedek! Nem barnaztam. Remélem nem is fogok. Biztos minden rendben van veled is. Fiút vagy lányt szeretnétek.?
2015. jan. 23. 20:07
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

6-hetes voltam mikor megtudtam hogy ikrek vannak!

A jövő héten csütörtökön kell mennem ultrahangra!

Mindegy hogy fiú,vagy lány mert már van gyermekem!

Én is Gravidát szedek, és ultrogesztánt,és magnerot tablettát!


2-es

2015. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Komoyan azt hiszed, hogy bárkit is érdekel, hogy hogy vagy a férjeden és édesanyádon kívűl? Pont lesz*rja mindenki, foglald el magad vmivel, nemigaz, hogy 5 hetesen már ennyire halálra unod magad.
2015. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszolni nem kötelező! Valószínűleg elég szar életed lehet, hogy így reagálsz. Inkább kérlek ne válaszolj. Feltételezem hogy terhes sem vagy!
2015. jan. 23. 23:48
 7/13 anonim ***** válasza:
7 hetes vagyok. Nagyon rosszul hányinger, mell fajas, es fáradság ami talán a legrosszabb :( dehát azzal nyugaton magam hogy 12. Heten minden elmúlik :) jo baba varast :)
2015. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is ezzel nyugtatom magam. Köszönöm, neked is.
2015. jan. 24. 08:30
 9/13 anonim ***** válasza:
sziasztok. 5+6hkm vagyok. a cicim nagyon fáj és tiszta fáradt vagyok pedig egész héten fekszek,mert barnáztam az elején és feküdnöm kell..utrogestan elevitet és magne b6-ot szedek. de amúgy jól vagyok. hétfő megyek uh-ra akkor fogok megnyugodni ha minden rendben lesz.
2015. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. amúgy már voltam uh-on 5hetesen és minden oké volt. csak mivel barnáztam azért aggódok de remélem oké lesz minden
2015. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!