Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti is igy vagytok...

Kismamák ti is igy vagytok ezzel? Mitől van ez? Tudok vele mit kezdeni? és akinél megvolt ez a probléma milyen nemű lett a babája?

Figyelt kérdés
13 hetes km vagyok,és borzasztó pattanásos ett a nyakam két oldalt. nagyon fáj viszket és zavar.
2014. dec. 26. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a második terhességem és borzalmasan nézek ki én is! :/ Hormonok! Hiába kenem bármivel, hiàba eszem rengeteg gyümölcsöt, salátát...semmi javulàs. Első babám megszépített, rengeteg hajam lett, szép bőröm. Most viszont borzasztó ragyás vagyok az arcomon meg a hátamon, és nagyon fáj ha bármi hozzáér. Most vagyok 15 hetes, és az elejétől ez van. Csak remélem hogy elmúlik hamarosan! :/ Nem ismerek magamra!
2014. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Bocsi az lemaradt hogy első baba fiú volt, most pedig ismét fiúra tippeltek. Csak nem mondta biztosra az ultrahangos! Ha többet megtudok megírom! ;)
2014. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én csak 11 hetes vagyok, nekem a mellkasomon, a hátamon és az arcomon lett baromi sok ragya úgy a 7. héttől. Most viszont mintha kezdene javulni, legalábbis az arcom meg a hátam már nem olyan ronda, a mellkasom még azért nagyon nem szép :/ Még nyilván nem tudom, milyen nemű a baba, de ha gondolod, majd pár hét múlva megírom :)
2014. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!! várom hogy írjatok!
2014. dec. 27. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!