Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptam a barátnőmtől lejárt...

Kaptam a barátnőmtől lejárt szavidejű Elevitet. Szedhetem?

Figyelt kérdés
vasn annak vmi baja attól? 7 hetes kimama
2007. okt. 29. 13:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
faltételezed?:DDD hmm...ki nem tud mit?
2007. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

Minden gyogyszernek azert van lejarati ideje, hogy annal kesobb ne hasznaljak....maskeppen azt irnak, hogy hasznalhato korlatlan idejig.

Nem kell rogton senkit letamadni...kerdezett s valaszokat vart.A rohejes valaszokat kihagyhattatok volna.( mint pl a reagalas a 4 gyermekes anyuka turorudijara. Tudja mit ad a gyerekenek, szerintem poenbol irta de jol tette.)

2007. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A 4 gyermekes Anyuka jófej:)))
2007. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyszerekkel foglalkozom, ha néhhány napja estleg 1-2 hónapja járt le nyugogtan beveheted nem lesz semmi bajotok tőle de ha már fél éve akkor inkább dobd ki.

A gyógyszer nem romlik meg egyik napról a másikra.

2007. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Üzenem a 4 D betűs válaszolónak, hogy örülök neki hogy el tudja képzelni milyen vagyok! Azt hiszem meglepődnél ha egyszer találkoznánk! Ha nem érted a viccet akkor inkább aludd át a napot , és ne másokat piszkálj! Meg kellene tanulnod normálisan gondolkozni!!! Én még a kutyémnak se adnék lejárt szavidejű kaját! Van bőven pénzem arra hogy kidobjam, és frisset vegyek! Ajánlom gyereket ne szülj, elég ilyen emberből egy is aki interneten keresztül elítél másokat!!!
2007. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
Ja , és még annyit, nekem már van 4 gyerekem! Kicsit jobban tudom mi hogy működik...kíváncsi vagyok észre veszed e szemfüleske hogy 6 D helyett ! D írtam....de segítségként most megírtam.........
2007. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Hmm és ki a gyerekes? én csak elmondtam a véleményem és te voltál az aki belém kötött. A másik meg nehogy te mondd már meg nekem hogy szüljek-e gyereket vagy sem. amúgy meg gondoltam hogy van annyi eszed hogy nem adsz romlott kaját senkinek sem pláne nem a gyerekeidnek. Minden jót..pá
2007. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a másik hogy nem itéltem el senkit sem csak nem értem hogy egyátalán hogy lehet egy ilyen kérdést feltenni, hogy szedhet-e lejárt vitamint...még ha lehet is én akkor sem szednék... egyébként az Elevitet tényleg rosszul írta :D :P
2007. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi ha megbántottalak, nem állt szándékomban. De sajna lehet hogy tényleg nem tudja, és azért kérdezte. Mivel nem tudjuk hány éves lehet hogy fiatal még. Ki tudja. Inkább kérdezzen mint rosszat csináljon!!! Kellemes hétvégét kívánok!
2007. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem direkt ették a lejártat! Talán csak nem vették észre...

Az eredeti kérdésre: szerintem sem kéne bevenni még ha csak vitaminokról van is szó.

2007. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!