Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptam a barátnőmtől lejárt...

Kaptam a barátnőmtől lejárt szavidejű Elevitet. Szedhetem?

Figyelt kérdés
vasn annak vmi baja attól? 7 hetes kimama
2007. okt. 29. 13:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Hát nem tudom hogy egyátalán hogy kérdezhetsz ilyet! Persze--sőt még lejárt felvágotatt is egyél vagy romlott húst. pff!!!!!! egy 18 hetes kismama aki nem szed lejárt szavatosságú vitamint
2007. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%

ja és még annyit hogy írni is megkellene tanulni nem Evelit hanem Elevit. a többiről nem is beszélve ami már nagyábból ki lett javítva. Hány éves is vagy?

Amúgy nem tudom a barátnődnek is mennyi esze lehet.

2007. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem szedd be. Ha nem is lennel terhes meg akkor sem szedhetnel semmit aminek lejart a szavatossagi ideje. Igy meg plane. Szerintem vegyel ujat.

17 hetes kismama

2007. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Csak egyetérteni tudok.

Nem szokás lejárt szavidejü dolgokat enni, főleg nem terhesen!!!és főleg nem gyógyszert.

2007. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem is értem,aki ekkora felelőtlen,hogy lejárt dolgot akar szedni,minek neki gyerek?Neki is majd romlott kaját adsz?Egy 16 hetes terhes
2007. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Mindenkivel egyetértek, de a lejárt gyógyszernek van egy olyan tulajdonsága, hogy nem lesz tőle semmi baja. Csak olyan, mintha placebót venne be:)
2007. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Azért szerintem nem kellene leharapni a fejét, mert kérdezett. Jobb, hogy megkérdezte és nem szedte be egyből. 8 hetes kismama
2007. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első, gondolom a második válaszolónak üzenném, hogy teljesen jól írta le az elevitet! Tanulj meg előbb olvasni mielőtt másokat lefikázol! Egyébként a lejárt vitamint még 30 napig be lehet szedni, semmi baja nem lesz tőle! De gondolom azért kérdezte meg nem nincs vele tisztában, és nem faltételezem hogy romlott felvágottat sem fog enni, és a gyerenek sem fog romlott ételt feltálalni. Tudtommal ide azért lehet írni, mert NORMÁLIS válaszokat lehet kapni. Ha ezt nem tudsz adni akkor tartsd meg magadnak a véleményedet! Üdv egy 4 gyermekes anyuka, akinek még élnek a gyerekei, pedig tegnap lejárt a túrórudi amit ettünk!!!
2007. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

UTOLSÓ VÁLASZOLÓ!!

NEM GONDOLOD HOGY AZÉRT ÍRTAM AMIT ÍRTAM MERT NEM JÓL ÍRTA???? TE IS TUDOD HOGY KI JAVÍTJÁK A HIBÁKAT ÁLTALÁBAN....

2007. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%
hát ha te lejárt dolgokat adsz a gyerkednek gondolom milyen lehetsz...:DDDDDD
2007. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!