Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 20hetes kismamik?...

Hogy vagytok 20hetes kismamik? Kerekedik már a poci?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes vagyok és nemigazán. Eddig is volt pocim, most pont olyan, mint volt csak keményebb, és nem tudom behúzni. -6 kgnál tartok :-)
2010. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 20+3 hetes vagyok elég nagy a pocim,simán kinézek 8 hónaposnak minimum,de nem bánom az a lényeg a kis lakója jól érezze magát.Boldog babavárást:-))
2010. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én jól vagyok, és szerencsére pocaklakó legényke is!!:-) Már egész szépen kerekedik a poci és egyre több mocorgást érzek. :-)

És Te hogy vagy, Kedves Kérdező?

Üdv! 20+1 hetes kismami

2010. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mi is remekül vagyunk és nekem már nagyon sokat mocorog!Sajnos én még nem tudom a nemét!A pocakom is kezd kerekedni!Köszönöm a válaszotokat!Jó hallani más egyidős kismamákról!Boldog Babavárást Mindenkinek!
2010. febr. 6. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 hetes vagyok, most már jól vagyok :) Csütörtökön voltam a SOTE-n genetikai vizsgálaton, de szerencsére minden rendben.

A baba nemét sajnos még nem tudjuk, sehol nem mutatta meg magát, sem a 12 hetes, sem a 18 hetes, sem a csütörtöki 20 hetes UH-n. De majd a 26. hét környékén készülök 4D-re, ott kiderül.

A közérzetem jó, a fagyasztott gyümölcsöket enném éjjel-nappal :)

Sajnos a baba mozgását én még nem érzem, mert a méhlepény a mellső falon tapad, és vékony sem vagyok.


Örülök, hogy Ti is jól vagytok! :)

2010. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 21 hetes vagyok, de szerencsére minden rendben van a leányzóval.Tegnap voltunk utrahangon és 500 grammos a pici, és végre a párom is láthatta a babánkat, azóta állandóan csak mosolyog.
2010. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem a 20. hétig alig látszott valami. Most 22+1 hetesek vagyunk, és nagyon nagyot nőtt már a pocakom. 58kg voltam induláskor, most 64kg. De ugyan azt a 38-as nadrágot hordom, mint mikor teherbe estem, csak már ugye nem tudom begombolni. :-)

2010. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

21+2 vagyok. Ma egy hete, hogy a 20 hetes genetikai uh-n voltunk, mindent rendben találtak, a többi lelet is ok. A kislánykámat Virágnak fogjuk hívni, ő már a 3. baba. Van egy fiam és egy lányom is már. Most egyébként nyűgös vagyok, én vagyok a "cicis-csomós" hisztérika, gondolom az aggódás miatt mocorgott tegnap keveset Aprókám is. Remélem, ma jobb napunk lesz, bár dolgozok, és itt sem ok minden. Várjuk a tavaszt! :-D

Boldog babavárást mindenkinek!

2010. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, és már híztam 9 kg-t, sajnos. A pocakom már látszódik, szépen kerekedik.

Üdv: utolsó voltam

2010. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!