Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 20hetes kismamik?...

Hogy vagytok 20hetes kismamik? Kerekedik már a poci?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Igaz én már 22 hetes vagyok, de már szép nagy pockosom van.Büszke is vagyok rá.De el sem tudom képzelni mi lesz később, ha már most ekkora.
2009. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hello, én 16 hetes vagyok, és már nekem is gömbölyödik. Második baba.:)
2009. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!18+5 hetes vagyok,de még nem látszik semmi,viszont aki benne van,egyre jobban érzem!
2009. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

19+3 hetesek vagyunk és már látszik a poci rendesen. Eddig 4 kilót híztam. Eleinte bő kismama felsőben jártam, de 1-2 hete "rákaptam" a feszülősebb pólóra, mert büszke vagyok a pocimra. Igaz, mindig is volt egy kis plusz a hasamon, amit rejtegettem, de most, hogy kerekedik, már azt szeretném, hogy lássák! :)))

Nagyon jól vagyuk, ma voltunk tanácsadáson, meghallgattuk a szívhangját és sokat mocorgott.

2009. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!