Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes 1 naposan mire számíts...

6 hetes 1 naposan mire számítsak az uh-on? Mekkorának kellene lennie a petezsáknak? Szívhangnak kell lennie?

Figyelt kérdés

A 14-16. napomon fogant a baba.


Jó minőségű az uh gép, elképzelhető, hogy csak hasi uh lesz?


2010. febr. 5. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy csak hasi Uh-d lesz. Pár mm-es lesz a petezsákod. Ha szerencséd van, akkor már szívhang is lesz benne, ha nem akkor 1-2 hét múlva vissza kell menned. Én 8 hetesen voltam Uh-n 2cm-es volt és hallottam a szívhangot is :)

Boldog babavárást!

2010. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Hogy milyen uh lesz az mindenhol eltérő. Nálunk pl. 12 hetes korig csak hüvelyi uh van.

Nekem 5+4hetesen volt a petezsákom 14mm-es és még nem látszott benne az embrió. 7hetesen visszamentem, már akkor megvolt a picurkám és szívhangja is volt!Nyugi:)

2010. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én éppen 6 hét 1 naposan voltam most kedden orvosnál. 20 mm -es petezsák jól látható szikhólyag 5 mm-es embiró jól látható szívműködéssel. Nekem hála istennek minden látszott már. Örültem is mert tavaly volt két üres petezsák ami miatt meg is műtöttek. De most minden oké szerencsére.
2010. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!


Utolsónak: sajnos nekem is volt üres petezsákom már (szerencsére nem kellett műtét) ezért most nagyon nagyon ideges vagyok :(

2010. febr. 5. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: nekem az vált be( szerintem) hogy én állandóan beszéltem a picihez hogy kapaszkodjon erősen és nőjön szépen mert mi nagyon szeretjük. És próbáltam állandóan másra figyelni hogy rossz dolog ne jusson az eszembe. Nyugi biztos minden rendben lesz, majd meglátod. Mikor mész a dokihoz?
2010. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


5 perc múlva indulok :O

2010. febr. 5. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor majd irj mi lett drukkolok!!!!!! És a picikém is szorít nektek!!!!!
2010. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:)))
2010. febr. 5. 14:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket. Amúgy most néztem, nekem 5 hetesen 10 mm petezsák volt.
2010. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!