Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gond, ha csak ritkán...

Nem gond, ha csak ritkán vizsgál meg az orvos?

Figyelt kérdés

12 hétig SZTK-s orvoshoz jártam, aztán de hírtelen elment onnan. A védőnőm ajánlott egy másik orvost, aki kéthetente egyszer jön a védőnő irodájába. Így most hozzá járok havonta. Eddig nem vizsgált meg egyszer sem, csak mindig nézi az UH-s leleteimet és küld vizsgálatokra.

Kérdeztem a védőnőt, hogy nem fog sosem kézzel vizsgálni? Azt mondta, csak akkor ha van panaszom, vagy ilyesmi. Egyébként 32 hetesen leveszi majd a kenetet.

Mivan, ha esetleg kinyílik a méhszáj és én nem veszem észre? 23 hetes vagyok.


2010. febr. 5. 08:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

13:52-es válaszoló vagyok! Egyetértek az előzővel abban hogy a vizsgálattól is elkezdhet nyílni a méhszáj! Én veszéjeztetett terhes voltam mert nekem elkezdett nyílni a méhszáj, és az orvoso amikor kellett(mert muszáj volt) olyan ovatosan vizsgált meg, hogy alig éreztem, de még ettől is utánna órákig keményedett a hasam:-( és be kellett vennem egy rakat magnéziumot, vagy infúzióztak:-(

Ez a másik véglet, ne kezdj el most azon parázni hogy nehogy megvizsgáljon, mert normális estben ez NEM ÍGY VAN:-) csak azért írom, hogy megértsd, miért nem szeretik ok nélkül vizsgálgatni a kismamákat:-))

Ne izgulj bízz az orvosodban, de ha ez nem megy menj el másik orvoshoz, akiben tudsz bízni, mert szerintem az nagyon fontos!!!! Én nem tudom hogy vészeltem volna át a 7 hónap ágybanfekvést, a többszöri kórházat, a megindult majd leállított szüléseket stb... ha nem ilyen fantasztikus az orvosom!!!!:-)

Ne parázz, bizz:-)))

2010. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jól van csajok, nem parázok, bízom benne, hogy minden rendben lesz! üdv!
2010. febr. 7. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!