Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen olyan picike a...

21 hetesen olyan picike a hasam, szinte alig látszik. Mikor nő meg jelentősebben? Aggódom.

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, míg kicsi, kevesebb vele a gond. Nyugi, nemsokára beindul...
2010. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire vagy sportos alkat, de pl tesitanarunk ugye profi sportolo volt, meg 5 honaposan se volt nagy hasa... Szal lehet h ettol is fugg, mennyi ott az izom. :)
2010. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, mi lesz veled később, annyi mindenen aggódik egy anyuka! Lazíts, és élvezd! Nekem sem nagyon kátszott 20 hetesen:)

Nyugi, erre nincs szabály, mint hogy arra sem, mikor fogsz szülni. Mindenkinél minden máshogy alakul.

2010. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Nekem is kb. ennyi idősn kezdett el egyáltalán látszódni, paráztam is rendesen. Aztán meg nőtt benne egy több, mint 4 kilós baba (!) :)

Mondjuk durva, hogy a múltkor iwiw-en láttam egy volt csoporttársam 20 hetes pocakos fotóját, amin majd' akkora volt a pocija, mint nekem, amikor szülni indultam :)(Pedig mindenki ámult, hogy mekkora) :) Mi lesz még vele kb. 20 hétig ??? :D

2010. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Én most 32 hetes vagyok, ha ránéz valaki a hasamra, épphogy meg tudja mondani, hogy kismama vagyok :) Ilyen tipus vagy, meg ilyen a terhességed. Lehet a következővel sokkal nagyobb pocid lesz már az elején. Egyik ismerősömnek szintén kicsi hasa volt, de tényleg, 6 hónapos volt mikor látszott neki annyira, hogy megmond, hogy ő most terhes. És neki is 4kg-os babája lett :)
2010. febr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is keson indult be mindket terhessegemnel, mondjuk en nem is bantam, mert alapvetoen meg vagyok elegedve az alakommal is es a ruhatarammal is. Nem kellett koran elhagynom a kedvenc szoknyaimat, nadragjaimat.

Felidosen meg olyan hasam volt, mint aki egy jot ebedelt, vagy elonytelenebbul hizott 1-2 kilot, kesobb sem lett oriasi, de aprankent novogetett. Most a masodik babaval vagyok 38 hetes, meg mindig nem szamit oriasinak a pocakom, sokan el sem hiszik, hogy mar a szules kerulget, de speciel nekem epp eleg ekkora, en cipelem egesz nap, nem az, aki kicsinek tartja! :-)

Ami meg elony lehet: a borom nem repedt meg, szules utan egy hettel mar lapos volt a hasam, csak a bornek kellett visszahuzodnia, vegig tudok cipot, zoknit huzni es normalisan mozogni.

Az elso fiam egyebkent kozel 4 kilos lett, a masodik is hasonlo sulyunak nez ki uh-n, szoval a babaim sem lettek aprok.

2010. febr. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most 25 hetes vagyok, talán a 22 héttől nőt a hasam jobban, de így is csak 2kg híztam, vékony vagyok, sokan nem is vették észre hogy babás vagyok, de a baba már az elejétől mindig nagyobb volt a korától.
2010. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok, és nálam megjegyezte az egyik ismerősöm, ha nem tudná, hogy kismama vagyok azt hinné csak elvagyok hízva! viszont van olyan ismerősöm, akinek a 13-14. héten akkora volt a hasa, mint nekem most, szóval tényleg alkat függő!!!
2010. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!