Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5-ön látszik már valami?

6+5-ön látszik már valami?

Figyelt kérdés
Látható lesz már szívhang és a baba vagy még csak petezsák van ilyenkor?
2011. nov. 9. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy már lesz szívhang is,ha időben volt a peteérésed.Én ma 6 hetes vagyok,nekem biztos időben volt pé-m,megnéztem itt a neten,már 4mm-e elvileg a kis embrióm,pénteken megyek uh-ra,addigra elvileg már 6 mm-es lesz :)
2011. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem 5+6 naposan volt már szívhang. Biztos, hogy nálas is minden rendben lesz.

39hkm

2011. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6+5 napos voltam pont amikor dokihoz mentem, volt petezsák, szíkhólyag és élő embrio pulzáló szívtelepekkel:))szóval látni kell valamit.
2011. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt 6+4-nél. 7+2 naposan kellett visszamennem, akkor már volt szívhang. Viszont ő nem középidős, most már tuti, hogy később volt PÉ.


Szóval, ha nincs szívhang, akkor sem kell megijedni.

Ha középidős, akkor szerintem is lesz már.

9hkm

2011. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na voltál dokinál?
2011. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedden megyek majd, akkor leszek 6+5 csak kiváncsi voltam. Ovuteszttel sikerült a baba, szóval tudom, hogy pont a 14-ik napon volt pém.

Köszi a válaszokat, úgy izgulok.

2011. nov. 10. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a baba kb. 8 mm-es, szívműködés is van, kérdés, hogy elég modern-e az UH, hogy kimutassa.
2011. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!