Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi látszik az NST görbéin ha...

Mi látszik az NST görbéin ha fájást mutat? Be tudnátok másolni olyan képet? Az én mai nst-m más lett mint az eddigiek, de a doki nem szóllt rá semmit.

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hatalmas hegyek látszanak rajta. Sajnos nem tudom bemásolni, mert már nincs meg. A görbe meredeken megy felfele, majd tetőzik és lassan ereszkedik. Remélem segitettem valamennyire.
2011. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másold be Te a papírodat és megmondjuk hogy van-e rajta fájás.
2011. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom bemásolni :(
2011. nov. 7. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan, mint a ceruzahegy, tehát felugrik magasra, és utána azonnal le, hanem felmegy, fenntmarad kb. fél percig, és úgy le, tehát olyan, mint egy domb, vagy felmegy-vízszintes-lemegy. Remélem, érted.
2011. nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Akkor azt mondjátok, hogy ha csak néha felugrik 100 környékére, de utánna vissza az alapvonalra szinte rögtön, akkor az csak összehúzódás volt? Bár fájdalmat abszolút nem éreztem még NST alatt,de néha tök magasra felment a méhtevékenységmérő görbe...
2011. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az még csak próbálkozás, az lesz a jó fájás a szüléshez, ami kb. fél percig tart, és a görbén fenn is marad egy kis ideig, ahogy leírtam.
2011. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!