Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mult szombaton megjott idoben...

Mult szombaton megjott idoben (sajnos...), ez a mensi gyengebb (volt), mint az eddigiek, enyhebb gorcs, inkabb az elso nap gorcsoltem csak, de az sem volt az a nagyon kibirhatatlan mint szokott. Miert van most?

Figyelt kérdés

Masodik naptol kezdve mar nem igazan, max. ereztem hogy "van hasam". Vasarnap is tehat alig jott valami, vasarnap ejjel elallt, majd hetfon jott egy pici, elallt, kedden jott 1-2 csepp (sotet), elallt. Szerdatol kezdve minden nap, tehat tegnap is, meg most ma is neha van valami rozsaszines valami.... Nekem ilyenem soha nincs! Megjon, folyamatosan gyengul, majd max. az 5.napon elall vegkepp, de ugy hogy mar semmi folyas nincs utana, vagy barnazas, semmi az eg vilagon.


A hormonjaim az elozo ket ciklusban teljesen rendben voltak, lehet most lett valami hormonbajom? Ilyen furcsa mensim meg sosem volt! Legyszi, valami tipp, hogy mitol lehet?


2008. aug. 15. 20:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugy latom nincs senkinek otlete. :(
2008. aug. 15. 20:56
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy terhes vagy,sztem!aztän lehet csak a hormonjaid felborultak kicsit!amugy meg...én avgyok az keresd ki nyugodtan itt..aki beirta kérdésnek hogy kisbabäm 10 hos..a terhesség jele menszi kimaradàssal kezdödött...lehet e a mäsodik is igy igy..valahogy igy irtam ki a kéRDést:(.tehät én lehet hogy sajnos!!!!4 hos terhes vagyok,menszim van,tabit szedek!!!!!!!!!!!!!!!!!!de érzem azt a ozgäst amit a kisfiammal éreztem:(!!!!nem bélmozgàs az tuti,tehät lehetsz terhes attol mert menszid van,ne arra alapozz:(.
2008. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elsö vàlaszado vagyok..amugy meg ha elmult a menszid akkor jövöhéten tesztelj sztem...megirod hogy mi volt?örülnék..én is nagy fràszba vagyok az enyé mitt de én nem szeretnék:(.hisz van mär egy és egyältalän... minusz 150 %ig se szeretnék most:(.
2008. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt már de nem tudom hogy miért, én nem voltam terhes akkor, de azért biztos ami biztos tesztelj egyet
2008. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Az a baj, hogy nem nagyon van kedvem tesztelni, nincs olyan mazlim hogy terhes legyek/lennek. :(
2008. aug. 16. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig érdemes lenne rászánni magad! Természetesen előfordulhat, hogy csak egy gyengébb mensid volt, mert pl nem volt rendes pé-d. Én a helyedben csinálnék egy tesztet, legfeljebb kellemes meglepi érhet, ha nem számítasz + eredményre!!!! Nem előírásszerű, hogy minden hónapban egyformának kell lennie a mensidnek! Egy röpke hormoningadozás is lehet...Én is csináltam így tesztet utólag mensi után, és érdekes de azért meg is nyugtatott a - eredmény!!
2008. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, csak nekem 2 napig darabnélküli vérzés menzis érzéssel és nem görcs, aztán 2 nap csak 1-2 csepp barna, pedig nekem 6 napig szokott tartani. Hozzáteszem volt elötte + tesztem. Én is fogok venni tesztet, bár félek hogy - lesz, de kíváncsi vagyok és reménykedem. Szerintem mindenképp érdemes 1 tesztet csinálni, ha nega is legalább nem őrlöd magad hogy most mi van.

Majd írd meg légyszi hogy mi lett!!!

2008. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jol van akkor, elpazarlok egyet, de nem tudom ,egyaltalan ilyenkor meglehet-e csinalni napkozben is. Hisz elvileg aki mensi mellett terhes, annak mar napkozben is kimutatja, nem??


Elozo valaszolo: mit ertesz az alatt hogy darabnelkuli mensi? Az enyem most sima volt, de az elozo havi elegge alvadt veres stb.. (de az lehetett siman a darabokban levalo mehnyalkahartya is).

2008. aug. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!