Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A következő 4Dultrahangok...

A következő 4Dultrahangok közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Az ár is tényező, na persze a minőség mellett!!!!


2010. febr. 3. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi a 4d genesisnél voltunk.nagyon meg voltunk elégedve.a kicsim aludt és több,mint egy órán át küzdött a szonográfus,hátha felébred,de nem sikerült.
2010. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mi is a genesisbe voltunk anno.

rendesek, és mondhatom, h nagyon alaposak.

Az én kicsim is aludt, elküldött sétálni egy kicsit és utána még megnézte.

Rendesek és tiszta hely. sztem oda menj, én legközelebb is oda megyek.

(zárójelbe írom csak, h nekem beteg volt a baba, de elsőre az ilyet nem nagyon merik kijelenteni, igy másnapra visszahívott, h ne kelljen sokáig bizonytalanságban lennem, és ezt az alkamat nem számmolták fel, korrektek nagyon)

Ezt csak azért irtam le, h lásd az én esetemben milyen segítőkészek voltak!!

2010. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a genesisnél voltunk, és ha terhes leszek újra ismét oda megyünk! Szívből ajánlom őket, nagyon profik, kedvesek!!!

Voltunk 12, 18, 27 hetesen is.

12 hetesen már mondta hogy tuti kislány, és tényleg az! Ma már 4 hónapos! :)

27 hetesen mikor voltunk keze lába, méhlepény, köldökzsinór a feje előtt volt, de addig ügyeskedett a hölgy, hogy szuper fotók készültek a kislányunkról és még egy ásítást is elkaptunk! :) És általában 1 órán át nézelődtünk! :)

2010. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is a 4d genesisnel voltunk haromszor a ket terhessegem alatt. Remek volt, szepek lettek a kepek, jo volt a felvetel, alapos a genetikai vizsgalat, a rendelo szuper es tiszta. Es ehhez kepest nem draga. A harombol ketszer alvo babaval mentunk, az arcocskakat belenyomtak a mehlepenybe. De igy sem tavoztunk arcfoto nelkul, ugaynis turelmesen megvartak, amig felebredtek a fiuk es megmutattak az arcocskaikat.
2010. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!