Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhesen, lehetnek,...

35 hetes terhesen, lehetnek, szülési tünetek?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok,es fura fájdalmakat éreztem ma reggel,lent a méhembe.Nagyon félek.
2010. febr. 2. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Jóslófájások. A méhed készül a szülésre, gyakorol, ha úgy tetszik. Ezek nem "szülési tünetek"
2010. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek valóban jóslók. A méhed edz a szülésre, azaz össze-összehúzódik bizonyos időközönként. Ezt csinálta már egész terhesség alatt, csak eddig nem érezted.. Nyugi, a szülés még messze van. Úgy tudod megkülönböztetni a jóslókat a valódi fájásoktól, hogy a jóslók egy idő után elmúlik, a valódiak erősödnek. Ha lefekszel, a jósló elmúlik, de ha lezuhanyzol, akkor is.
2010. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen.csak arra figyelj oda, hogy ne váljon rendszeressé.én a múlt héten igy voltam jájogatot itt ott.és egyszer csk azon kaptam magam hogy négy percenként menszeszes jájdalmak hasogatnak a derekamba.bementünk a korházba kaptam egy szurit, a mészájam az zárva volt pihentem sokat utána. véülis még aznap elmúlt.jó babavárást.36 hetes kismama
2010. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!