Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a mamák, akiknek a...

Azok a mamák, akiknek a mellső falon tapad a méhlepénye, gyengébben érezhetik eleinte a kicsi mocorgásait?

Figyelt kérdés
Az ilyen kérdéseim épp mindig a dokitól kifelé jövet jutnak eszembe...:)Betöltöttem a 19. hetet és már többször éreztem a mi picikénk jelenlétét,de nem túl intenzíven.Aztán eszembe jutott,hogy esetleg ennek van köze a lepény elhelyezkedéséhez...-ahhoz,hogy milyen erősen érezzük a magzatmozgást- Vagy nincs is?Kíváncsi lennék,hogy Ti mit gondoltok...mit tapasztaltok!Köszi!!!
2008. aug. 17. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Van koze, igen, eleinte valoban nehezebb erezni a magzatmozgast, de kesobb, mikor erosebbek, akkor mar nincs nagy kulonbseg.
2008. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a mellső falon tapad. A 19. héten éreztem először a babámat. De sohasem éreztem bugyborékolást, szerintem ez lehetett hamarabb amit én a mellső fali lepény miatt nem éreztem. Nekem rögtön rúgásokkal indított:) Üdv 26 hetes kismama
2008. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is mellső falon tapad!Én a 20. héten éreztem először,és nekem is egyből rugott,úgyhogy lehet benne valami!
2008. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is a mellsőfalon tapadt, és én a 20-ik héten éreztem először, de én nekem sem buborékolt a babám, hanem egyértelműen rúgott. Minden jót! 25 hetes kismama.
2008. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ebben lehet valami! Az ismerőseimnek akiknek elülső volt a méhlepény, úgy a 15. héten érezték először a kicsit, míg a többiek a 20. héten vagy utána!
2008. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ÓÓ...:)köszi mindenkinek...látom nem vagyok ezzel egyedül és volt értelme megkérdeznem!Szép és nyugodt babavárást mindenkinek!
2008. aug. 18. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!