Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sogornom missed ab muteten...

Sogornom missed ab muteten esett at,11 hetesen elhalt benne a baba. A mehlepenye tele volt gobokkel, valaki tud errol valamit irni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 12:17
 1/1 anonim válasza:

Szia...


Én 3.terhességem most veszítettem el,ebből kifolyólag genetikussal beszéltem tegnap telefonon és éppen erről beszélt Nekem,hogy a terhesség 30%-a azért hal el vagy azért vetélnek el,mert a méhlepényen vérrögök alakulnak ki és ez részlegesen elzárja a magzat fejlődését az anyától!Nem tudom mit értesz göbök alatt,de én így értelmeztem.


Ajánlom Neked a csaladinet.hu oldalon Dr. Nagy Zsolt genetikai szakértőt,ha regizel az oldalra és kérdést teszel fel Neki,szívesen válaszol!Nagyon kedves és segítőkész,a következő terhesség vállalása előtt ajánl vizsgálatokat,főleg ha nem az első terhesség volt,de egyébként is!Érdemes elvégeztetni!


Üdvözlettel : Mikuani

2010. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!