Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mi lesz? Sógornőm ma...

Most mi lesz? Sógornőm ma került kórházba mert lecsúszott a méhlepénye a méhszájhoz.34 hetes terhes. Mire számítsunk, a baba 2kiló 20 deka. Ömlik belőle a vér.

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Necces a dolog de a baba már elég nagy a túléléshez.

Nagyon nem jó hogy ennyire vérzik.

Szoritok Nekik.

2009. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég veszélyes, ha befelé is vérzik. Csak a dokikban bízhattok, hogy urai a helyzetnek. Lehet, hogy jobb lenne, ha megszületne inkább.
2009. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó esélye van a picinek, hiszen már szép nagy kisbaba lesz, ha megszülesztik.

Az orvosnak el kell döntenie, veszélyes-e a sógornődre, ha még bent tartják a babát.

Így innen úgy tűnhet, jobb lenne, ha megszülne most.

2009. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, majd írd meg a fejleményeket!
2009. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki bennt kell maradnia kórházba míg meg nem szűl.
2009. nov. 18. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ugyanígy jártam, és a 34. héten császároztak, mert félő volt, hogy leválhat a méhlepény, inkább nem kockáztattak. A kisfiam megszületett, 2590 g-mal és 50 centivel. És nem én voltam az egyetlen, volt velem az osztályon több kismama is, aki ilyen tájban szült. Nagy problémája már nem lesz a babának, persze azért egy ideig mindenképp megfigyelik. Ez lehet öt naptól akár két-három hét is, de reméljük ő a szerencsések közé fog tartozni. Írd majd meg légyszíves a fejleményeket. Sok sikert :)
2009. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Gondoltam megírom mi is történt. Január elsején megszületett a pici 3600g és52 cm-rel. Természetes úton jött a világra, nagyon szép, egészséges kisbaba. Mindenkinek boldog babavárást kívánok!!!
2010. jan. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!