Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy telnek az utolsó napok?

Hogy telnek az utolsó napok?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok és már tényleg minden gondolatom a baba körül forog. Még dolgozom, de csak itthonról, így el szokott menni a nap, de ma nincs mit csinálni...

2 hete nem jutottam el dokihoz: egyik héten meg voltam fázva, megijedtem és inkább bebugyoláltam magam a paplanba, a másik héten az a fránya hóesés tett be. Holnap rendel csak a dokim és már nagyon izgulok mit fog mondani. Nekem úgy tűnik a kics lányom nagyon jól érzi magát odabennt... Pedig ennyi idősen már mindenki a tágulásról beszél...


2010. febr. 1. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!mi is 39hetesek vagyunk nyitvavagyunk vagyis mult csűtörtökön c1111-et irt a papiomra holnap megyek nst-re kiváncsi leszek !nekem is lányom lesz deigen kényelmes a drága fájáok vannak már mindent csinálok hátha calami beindulna de semmi!fájások vannak de nem az igazi!keményedik állandó jeleggel a hasam is!minden ismerös és rokon hivogat hogy miujság de semmi! könnyü szülést neked!!!
2010. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bocsi hozzá tenném nekem nem olyan aktivmár mint egy hete!!és veletek ez hogyvan??
2010. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok,mi 40+2 hetesek vagyunk,és már nagyon jó lenne,ha itt lenne a picikém.De Ő még nem akar kibújni.nst rendben ,holnap lesz magzatvíz nézés,attól lehet beindul majd,hát ,már nem bánnánk.

tegnap sem aludtam szinte semmit, max fél órákat, de egy órát egészben már nem tudok aludni,hát mit mondjak,szerintem ennél még akkor is többet fogok aludni,ha már megszületik a kis porontyom:-))).

2010. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,

Az Én picikém úgy üt-vág,hogy már fájdalmat is okoz,főleg este.Úgyhogy nincs lelassulva sem.

2010. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem u.olyan aktív, mint eddig a kis csöppem. :)

Ma voltam dokinál, de nagyon pipa lettem rá. Végre csinált ctg-t, de semmi mást. Nem tudtam meg tőle semmit... Csak annyit mondott a 3 héttel ezelötti uh. alapján, hogy a 88mm-es fejátmérő az 34 hetes babunak felel meg! 2 hetet akarT visszaírni! Pedig így tudom, ilyenkor már nem módosítanak a kiírt dátumon... Ott magyaráztam neki, hogy hadd legyen az én babám kis fejű, ha az akar lenni! Borzasztó volt!(4mm miatt-2hét!)Közben a becsült súlya 3 hete 3087gramm volt!

Azt hittem sírógörcsöt kapok! Du.-án elmentem egy másik dokihoz, aki vett kenetet, megnézte, hogy tégulok-e...

És igen tágulok, egy ujjnyi... Sz.val alapos volt az új doki! bár azt mondta, hogy nem lesz meg a csöppem 1-2 napon belül, de legalább alapos volt!

Már alig várom a picurt!

Kitartást és könnyű szülást kívánok Nektek!

2010. febr. 2. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!