Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hét múlva szülő kismamák...

4-5 hét múlva szülő kismamák mivel telnek az utólsó hetek?

Figyelt kérdés
5 hetem van még a kiírt időpontig, elég sok helyre kell már így a vége felé járkálni, de igazából ez sem köti le a figyelmem, egyfolytában a szülésen agyalok, hogy jó lenne már a karomban taratni, másoknak is nehezen telnek az utólsó hetek?
2009. júl. 6. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem még 2-3 hetem van, nehezen viselem, főleg lelkileg. Jó lenne azt írni, hogy nyugodt, boldog, kiegyensúlyozott kismama vagyok, de ez nincs így, tele vagyok izgalommal, sokszor aggodalommal, sokat elérzékenyülök, pityergek mindeféle hülyeségen amit a tv-ben látok. Talán túlzottan is figyelek magamra, apró jelektől sokszor megijedek, pl.hogy ez már magzatvíz esetleg? A szüléstől is tartok bevallom, nemt udom hogy viselem majd a fájdalmat, sosem volt menseskor sem panaszom.

Összességében szorongással tölt el ez az időszak, főleg mert sokat vagyok egyedül. Sokszor azért egy érdekes jóérzés is elkap, mert már várom a picit nagyon, és ettől kis időre lenyugszom!

2009. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 észt nagyon jó izgalmas. másrész meg nagyon félek!!!!!Szeégyen vagy nem hihetetlenül félek tartok az egésztől!Nekem nagyon nagyon fájdalmas menszeszem volt mindig!görcsöltem. és fájdalomcsillapitó is csak részben hatott. hogyha nem vettem volna be nemtudom hogybirtam volna ezt ki!!!!!ha a szülés ettőlis roszabb fájdalmasabb lesz foggalmam sincs hogyan birom majd ki!
2009. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!