Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden előjel nélkül beindulha...

Minden előjel nélkül beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés

40+1 hetes kismama vagyok, és semmi jele annak, hogy szülnék ma, vagy akár a napokban. Illetve annyi, hogy fájogat a derekam, de azt szinte nem is érzem. Nyákdugó se távozott még, hasam sem görcsölget, szóval semmi...

Ma reggel hasmenésem volt, de az volt egy hete is, úgyhogy ebben sem hiszek...


2010. febr. 1. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam semmi előjele nem volt.Békésen paprikát vagdostam a lecsóhoz és néztem a Big Brothert,amikor belém hasítottak a 2 perces fájások.:))
2010. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huh, remélem én is így járok... mondjuk miközben olvasom a válaszokat:D
2010. febr. 1. 13:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi tapétáztunk és egyszer csak megrepedt a burok váratlanul pedig már csak egy oldala volt hátra a szobának!:)Semmi előjele nem volt hogy szülnék ezért is álltunk neki!Aztán egyszer csak pukk! :D
2010. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szoktak javasolni hosszabb sétát, esetleg néhány emeletnyi lépcsőzést.
2010. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hasmenés, fájdogáló derék...nekem pl. pontosan így kezdődött és a derekam csak az egyik oldalon fájt :))) Emellett a nyákdugó még megvolt, teljesen zárt voltam stb. Fájásom nem volt, vagyis nem éreztem. Szóval akár nem sokára jöhet a pici.
2010. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 40+ naposan még kirándulni volt kedvem, voltunk is. Éjjel voltak jóslók, de aludtam tőlük, és másnap délután kezdődött a tánc:). Addig az estéig még a derekam se fájt, semmit nem éreztem:)
2010. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt előjele!Karácsony volt, jól bekajáltak halból, meg gubából, lefeküdtem és arra ébredtem hogy folyik a magzatvizem!
2010. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lemaradt:) 40+3 bocsi:)
2010. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont zuhanyoztam,mikor elkezdett folyni a magzatvíz! Néztem is lefelé hogy mi az,de még szine sem volt,úgyhogy nemtulajdonítottam neki különösebb jelentőséget! Aztán pisiléskor volt egy picit rózsaszínes,és 1-óra múlva indultak be gőzerővel a fájások!Aznap a bokám kb háromszorosára dagadt,előtte nem vizesedtem!
2010. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Be persze. Nekem semmi jele nem volt,nem volt jósló, nem ment el a nyákdugó, sem a víz. A kiírt napon reggel a fájásokra ébredtem, és rögtön 2-5 percesek voltak, szóval rögtön mentünk a kórházba.
2010. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!