Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszterben elmennétek...

3. trimeszterben elmennétek temetésre?

Figyelt kérdés
Sajnos meghalt a nagymamám. Anyukám azt mondta, hogy nem kell elmennem a temetésre, elég ha a férjem képvisel. De ő meg pont üzlet úton lesz. Mit fog szólni a rokonság? Azért elég közeli rokon volt. De 3 hét múlva vagyok kiírva.
2010. jan. 30. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
6 honapos terhes voltam amikor meghalt apukam 2 eve dec 29-en. Borzalmas volt, de termeszetes, hogy elmentem. Nem is birtam volna ki, hogy utoljara ne lassam es ne koszonjek el tole.
2010. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
38 +5 hetes kismama vagyok.a párom nagymamája szeptemberben halt meg akkor voltam 4 hónapos terhes.Aztán meghalt egy gyerekkori barát édesanyja, akit nagyon szerettünk október végén akkor voltam 5 és fél hónapos.Karácsony előtt meghalt egy haverom, aki 200 km-re lakik, de arra a temetésre nem tudtam elmenni és sokkal rosszabb volt itthon agyalni és sírdogálni.Mindegyik megrázó volt, de hidd el a babád támogatni fog belülről és akárhogy is dönts neki nem lesz baja.Lehet,hogy azzal teszel rosszabbat, ha magadba fojtva a fájdalmat és a"haragot" otthon ülsz.a temetésen meg úgyis szabadjára engeded akaratlanul is az érzelmeidet.Őszinte részvétem!
2010. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
a férjem nagypapájának augusztusban volt a temetése, én akkor voltam 38 hetes terhes. Én nem mentem, mert nagyon meleg volt. A férjem egész családja mondta, hogy ne menjek. De én a nagymamám temetésére biztos elmennék. Bár engem Ő nevelt fel.
2010. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl jól, kb 60 km-re kell utazni. Végigállni nem nagyon tudnám, leülni nem tudom lehet-e, de ahhoz meg hideg van. Ha édesapámról vagy a testvéremről lenne szó, persze, hogy nem gondolkodnék.
2010. jan. 31. 13:17
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne menj! Voltam én is télen temetésen, azt hittem megfagyok... Inkább gyújts otthon gyertyát és küldj egy koszorút és/vagy táviratot. Mindenki meg fogja érteni! A temetőbe kimehetsz a szülés után tavasszal is, akkor elbúcsúzhatsz tőle. Részvétem! :(
2010. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék a temetésre.
2010. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne menj el!
2010. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!