Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszterben elmennétek...

3. trimeszterben elmennétek temetésre?

Figyelt kérdés
Sajnos meghalt a nagymamám. Anyukám azt mondta, hogy nem kell elmennem a temetésre, elég ha a férjem képvisel. De ő meg pont üzlet úton lesz. Mit fog szólni a rokonság? Azért elég közeli rokon volt. De 3 hét múlva vagyok kiírva.
2010. jan. 30. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
mért ne mennél el?basszus a mamád volt.nem tudom mi ez az új para mostanában a kismamáknál h nem lehet terhesen temetésre menni??mért ne lehetne?nem értelek.amúgy őszinte részvétem.
2010. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha vidékre kell utaznod,akkor nem tanácsos,főleg a mai hóesés miatt sem.Ha helyben van,akkor esetleg.Azzal meg ne törődj,hogy a rokonok mit mondnak.Aki nem érti meg a helyzetedet,azzal nem kell törődni.
2010. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Én elmentem a nagypapáméra, mert nagyon szerettem, és nem bírta volna el a lelkem, ha nem búcsúzom el tőle ott is. És nem érdekelt a rokonság véleménye, szerintem huszadrangú ilyen helyzetben, hogy ki mit gondol. Ha szeretted, akkor elkíséred az utolsó útjára. Ettől se neked, se a babádnak nem lesz baja. De ha csak azért mennél, hogy nehogy megszóljanak a rokonok, akkor ne menj.
2010. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha messzire kellene menned én sem mennék.

Ha nem kell messzire menni, akkor persze, én elmennék, ha nincs egyéb bajom.

Szerintem maradj viszonylag a háttérben és ha nagyon nem érzed jól magad, akkor menj haza.

2010. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szerintem is menj el, azert nem egy hatodik unokatestverrol van szo...

En most vagyok 38 hetes, de siman elmennek ha ne adj isten nalunk tortenne ilyen tragedia, kesobb nem bocsatanad meg magadnak.

Oszinte reszvetem! :(

2010. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szia! ha nem kell meszsire utazni, nyugodtan menj el...de ha éppen hóvihar van, ónos eső, vagy ilyesmi, akkor maradj otthon! a mamád sem akarná, hogy bajod legyen Neked, vagy a dédunokájának. részvétem!
2010. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor menj el, ha el szeretnél menni. Ha fontos volt Neked a nagyid.

Ha rossz állapotban vagy fizikailag (én az utolsó 3 hétben ülni sem nagyon tudtam), akkor persze más a helyzet. A lényeg, hogy magad dönts, és ne mások befolyásoljanak.

2010. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is a szülés előtt 3 héttel halt meg egy közeli rokonom. Sokat vacilláltam, de végül nem mentem el. Ez nyáron volt, 35 fokban. Ilyen időben nem tudom, hogyan döntöttem volna. Ha elmész, a ravatalozóba ne menj be, maradj végig kint. És valaki legyen végig melletted.

Részvétem!

2010. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám keresztanya halt meg nem olyan rég oda nem mentem el de ha a nagymamám meghalna oda elmennék.A ravatalozóba be több mint valószínű hogy nem mennék be mert kiborulnék de kint várakoznék.

Részvétem!

2010. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem elmehetsz nyugodtan, én 11 hetes terhes vagyok mi pont most a héten Hétfőn temetük el az öcsémet -20 fok hidegben. 5 évvel ezelőtt akkor 20 hetes terhesen meg a nagybátyámat temetők úgyszintén -20 fok hidegben és 40 centis hóban.
2010. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!