Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+3 hetes terhes vagyok....

19+3 hetes terhes vagyok. Nektek milyen sűrűn mozog a babátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most 20 hetes vagyok, és éppen ma írtam, hogy alig mozdult meg őkelme. Rettentő ideges is vagyok miatta (korábbi terhességiem alatti problémák miatt). Egyébként január 8. óta érzem mozogni, változó intenzitással. Van, hogy egy nap többször is, és olyan is, hogy lesnem kell. Remélem, most is rendben vele minden, mert ma még csak sejtem, hogy egyszer-kétszer ő mozdult meg.

2010. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19 hetesen én még nem is igazán érzetem a mozgását.20 hetesen kezdtem érezni de még akkor sem volt mindennnapos
2010. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első lányom folyamtosan és finoma ficergett, mint aki lebeg a vízben. Második lányom csenben van 2-3-4 órát, majd egy órát mint a propeller pörög, rugdos... Az első kellemesebb volt:-)
2010. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Szia!Én hétfőn leszek 19 hetes,de nekem már vagy 2 hete le se lehet lőni!Ami nem baj!(15 hetesen mozdult meg!)Már ha valamit ráteszek a hasamra azt lerugdossa vagyis próbálkozik vele!Olyan aranyos!Szóval nekem elég mozgékony!Az első babám is ilyen volt!!18 hetes kismama
2010. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már 38 hetes vagyok, de nálunk sincs ma nagy pörgés, az ilyen változó, szélsőséges időben így szokta az én babám. És még keményedek is ma elég sokat. Nem vagyunk ma toppon.
2010. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokat az én babám is néha ilyen, néha olyan de ha beindul akkor huhúúú:)Ti tapasztaltatok már olyat hogy meg lehetett fogni esetleg a fejét vagy a fenekét a pocakotokon mert nálunk lassan minden este ez van :)
2010. jan. 30. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
én 19be léptem, kb 15hetes korában volt az első, biztos mozgás és még mindíg nem érzem folyamatosan, minden nap. Most két napja intenzívebb lett a mozgolódás, tegnap pl egész délután bulizott :) már apa is érzi néha, ha ráteszi a kezét a pocira. reggelente pedig szemmel látható, ahogy kidomborodik, olyan édes :) boldog babavárást :)
2010. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20+1 vagyok ma. Még nem éreztem a baba mozgását :(
2010. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia!

Én csütörtökön töltöm a 19. hetet! kb 4-5 hete érzem a mozgásokat, először csak ritkán. Két hete már minden este ha lefeküdtem tv-zni (hanyat fekve) éreztem hogy mocorog. Most már sürün érzem, evés után, reggel, ha nem eszem, ha fürdök, ha oldalt fekszem akkor is szoktam érezni. Egyedül csak akkor nem érzem ha valamit aktívan tevékenykedek!

2010. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LN09 ***** válasza:

Sziasztok!

Én 18+3 hetes vagyok. Én két babának nyujtok albérletet :) Most is ép buliznak. Hol bal oldalon, hol jobb oldalon dudorodok. Elég fura érzés, de jó :P

Én 16 hetes korom óta érzem őket, de talán pár napja erősebben. Valamelyik este az egyik akkorát rúgott, hogy majdnem bepisiltem :)

2010. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!