Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes körüli kismamik!...

20 hetes körüli kismamik! Mennyit mozog ma a babátok?

Figyelt kérdés
Engem a frász kerülget, mert ma még alig éreztem, illetve gondolom hogy őt éreztem, mert nagyon apró mozgások talán voltak. Tegnap sem volt valami aktív, de a mai nap túltesz mindenen. Hétfőn kell mennem a 20 hetes uh-ra - amitől szintén halálra vagyok rémülve (remélem, minden rendben lesz) - és most még lustizik is nekem. Ugye nincs semmi baj? Másnak is lusta ma?
2010. jan. 30. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nekem is volt, hogy egész nap nem éreztem, este viszont már igen. Nyugodj meg, minden rendben van. Az UH pedig nagyon jó lesz, majd meglátod.

22 hetes km

2010. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 24 hetes vagyok és ma nekem is alig mozog.épphogy csak bejelentkezett ma h tudjam h jól van.ne aggódj.
2010. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató szavakat!

Az az igazság, hogy a 3. baba lesz, és az előző két terhességem sem volt problémamentes. Az első esetben pl nem mozgott, és utólag derült ki, hogy azért nem, mert be volt szorulva. De a sok okostojásnak hiába magyaráztam, hogy nem érzem őt!!!! Azért huszon és harminc hetesen ez már gyanús kellett volna legyen.

Tehát ezért ilyedek meg mindig egy lusta napnál.

Ez a baba lesz az utolsó és amellett persze, hogy makk egészséges legyen, szeretnék végre egy normális, átlagos terhességet, sokat mozgó Aprókával.

2010. jan. 30. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem tegnap volt igy a kislányom,a frászt hozta rám,egész nap meg se nyikkant,éjfél körül tudtam nagy nehezen és idegesen elaludni.Hajnal 4 kor mikor kimentem wcre,már virgonckodott a kis drágám,azóta is érzem Őt.

Tettem fel én is kérdést tegnap,sokan irtak vissza hogy velük is ezt csinálja a babájuk:-)Biztosan ez a hóesés zavarja meg Őket!24 hetes km

2010. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, de még egyáltalán nem érzem a baba mozgását :( El is vagyok keseredve kicsit.
2010. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt lusta, ma meg reggeltől kezdve olyan, mintha ki akarna jönnia köldökömnél... :)

22 hetes km

2010. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tegnaphoz képest ma nálunk is lustaság van :( próbálj meg beszélgetni vele, miközben simogatod a pocidat, én hiszem, hogy megérzi. ha van otthon egy pohár szénsavas üdítő vagy csoki, az állítólag segít(ezt uh előtt többen javasolták, h mozogjon és megmutassa magát). én néha megkívánok egy pohár colát, utána szokott jelentkezni :) de semmiképp ne aggódj, mindenkinél vannak lustább napok! az is lehet, h este lefekvéskor nyugalmi állapotban bejelentkezik! légy nyugodt és türelmes, az idegesség nem jó ilyenkor!
2010. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Tegnap este már rendben volt a dolog, apró mozgások voltak. Ma pedig megvolt a 20. hetes uh, ahol mindent rendben találtak és megtudtuk, hogy kislány lesz. Nagymozgásban volt akkor is és mégsem éreztem.

Egyébként nekem nem segít sem a szénsavas, sem a csoki (egyébként is csak a szénsavasat tudom meginni, leginkább a szódát), viszont a babánra szokott reagálni!

Boldog babavárást!

2010. febr. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!