Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, de már...

5 hetes terhes vagyok, de már elöre félek a vérvételetöl. Ugyanis képes vagyok annyira felidegelni magam elötte, hogy hasmenésem lesz. Aggódom, hogy ez 9 hónapig még sok problémát fog okozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,nem csak egy vérvétel van terhesség alatt,van még cukorterheléses,AFP-s stb...

és utána még ott a szülés is,általában gátmetszéssel.

Ez nem ijesztgetés,félre ne értsd,csak mitől is parázol?

2010. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ezek is vannak...de egy valamit nem értek.Az AFP-t azt külön veszik le?Nem pedig egy adag vérrel?
2010. jan. 30. 16:26
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek!

Az AFP vizsgálatkor ugyan úgy szúrnak,persze ez egy másik vérvétel,a 16 héten.De ugyan úgy szúrnak.

Terhelésesnél is ugyan úgy szúrnak.

Azért írtam,hogy több vérvételre kell menned terhesség alatt.

2010. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát igen..ez az ami aggaszt.Nem tudom miért félek ennyire töle.Sajnos eddig akárhányszor vettek tölem vért,mindig szétdurrasztották a vénám :(
2010. jan. 30. 17:11
 15/15 anonim ***** válasza:
ha ez vígasztal én sem rajongok a vérvételért,de én úgy fogom fel h lesz ennél nagyobb fájdalmam is.elhiheted.pl a szülés.ja és azt hozzáteszem h nekem csak egy olyan vénám van amiből tudnak venni vért,és most voltam a napokban a terheléses vérvételen.2 nap alatt háromszor vettek vért ugyanabból a vénámból ami nem volt kellemes.de ez van.és igaza van az egyik válaszadónak h szülésnél ott van a gátmetszés,előtte adnak injekciót is.meg aztán a varrás.
2010. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!